Katanija į Malta Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimų per savaitę
    7 valandos 15 minutes
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

Mažos Katanija į Maltą kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

gauti geriausią kainą už savo Katanija į Maltą keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Catania Maltoje. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Katanija į Malta maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Catania į Maltą keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Katanija į Maltą yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Catania

paveikia, dėl kurių buvo jaučiamas Catania kelis kartus per metus. Į skirtingi tamsiai pilka ugnikalnių naudojami daugelio pastatų statybos uolienos atstovauti šį faktą.

Katanija buvo atstatytas palaipsniui per metus po to, kai buvo visiškai sunaikintas dėl smurtinio žemės drebėjimas per 1169. Katanija pradžių buvo dalis Romos imperijoje, tačiau vėliau buvo perimtos graikų. Tačiau dauguma Katanija Grand pilys ir plačiomis gatvėmis buvo pastatyta 18 amžiuje, kai giminės iš visos Rytų Sicilijoje pradėjo plūsta į Catania.

Katanija yra daug baroko pastatų ir bažnyčių kartu su romėnų teatrų, aikščių ir gražių rūmų skaičius. Katanija su juodais ir baltais pastatais siūlo puikus efektas. Katanija taip pat siūlo restoranų ir daug išsibarsčiusios aplink pagrindinę centras parduotuvių pasirinkimas.

Apie Maltos

Malta yra gražus sala Viduržemio jūroje tik į pietus nuo Sicilijos. Yra daug daryti ir aplankyti saloje įskaitant Fort Rinella, Hypogeum nuo Ħ al-Saflieni, kad megalito šventyklos, Valletta vandens priekio, nardymas ir, žinoma, atsipalaiduoti spalvingas paplūdimio!