Katanija į Malta Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimų per savaitę
    7 valandos 15 minutes
    Gauti kainą

Katanija į Maltą keltas jungia Sicilijos į Maltą ir valdo Grimaldi Lines, Tirrenia di Navigazione ir Virtu keltai. Taip pat lyginti kainas ir kartų Catania į Maltą, mes taip pat parodyti jums rezultatus Pozzallo į Maltą ir Pozzallo į Valetą, siekiant padėti jums gauti iš Sicilijos į Maltą už geriausią laiką, už geriausią kainą.

vidutinė kaina rasti mūsų klientams už Catania į Maltą neseniai £ 331 su Grimaldi Lines

.

Jei šiandien Užsisakykite Katanija į Maltą keltu su AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Catania. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Catania į Maltą

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti ant Katanija Malta maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Catania į Maltą, todėl jūs turite išsamų vaizdą , darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Katanija į Maltą keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Katanija į Maltą maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Catania Malta keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Katanija į Maltą keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Catania Maltoje. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Katanija į Malta maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Catania į Maltą keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Katanija į Maltą yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Catania

paveikia, dėl kurių buvo jaučiamas Catania kelis kartus per metus. Į skirtingi tamsiai pilka ugnikalnių naudojami daugelio pastatų statybos uolienos atstovauti šį faktą.

Katanija buvo atstatytas palaipsniui per metus po to, kai buvo visiškai sunaikintas dėl smurtinio žemės drebėjimas per 1169. Katanija pradžių buvo dalis Romos imperijoje, tačiau vėliau buvo perimtos graikų. Tačiau dauguma Katanija Grand pilys ir plačiomis gatvėmis buvo pastatyta 18 amžiuje, kai giminės iš visos Rytų Sicilijoje pradėjo plūsta į Catania.

Katanija yra daug baroko pastatų ir bažnyčių kartu su romėnų teatrų, aikščių ir gražių rūmų skaičius. Katanija su juodais ir baltais pastatais siūlo puikus efektas. Katanija taip pat siūlo restoranų ir daug išsibarsčiusios aplink pagrindinę centras parduotuvių pasirinkimas.

Apie Maltos

Malta yra gražus sala Viduržemio jūroje tik į pietus nuo Sicilijos. Yra daug daryti ir aplankyti saloje įskaitant Fort Rinella, Hypogeum nuo Ħ al-Saflieni, kad megalito šventyklos, Valletta vandens priekio, nardymas ir, žinoma, atsipalaiduoti spalvingas paplūdimio!