Katanija Italija Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Catania

Katanija yra antras uostas Sicilijoje. Paveikia, dėl kurių buvo jaučiamas Catania kelis kartus per metus. Į skirtingi tamsiai pilka ugnikalnių naudojami daugelio pastatų statybos uolienos atstovauti šį faktą.

Katanija buvo atstatytas palaipsniui per metus po to, kai buvo visiškai sunaikintas dėl smurtinio žemės drebėjimas per 1169. Katanija pradžių buvo dalis Romos imperijoje, tačiau vėliau buvo perimtos graikų. Tačiau dauguma Katanija Grand pilys ir plačiomis gatvėmis buvo pastatyta 18 amžiuje, kai giminės iš visos Rytų Sicilijoje pradėjo plūsta į Catania.

Katanija yra daug baroko pastatų ir bažnyčių kartu su romėnų teatrų, aikščių ir gražių rūmų skaičius. Katanija su juodais ir baltais pastatais siūlo puikus efektas. Katanija taip pat siūlo restoranų ir daug išsibarsčiusios aplink pagrindinę centras parduotuvių pasirinkimas.

Apie Italiją

Italija pasigirti populiariausių vietų turtus ir turi kažką kiekvienam patiks.

Take romantišką gondola ride Venecija, pamatyti senovės Koliziejus Romoje, apsilankykite Pizos bokštas, grožėtis daug šedevrų Uffizi galerijoje Florencijoje arba tiesiog atsipalaiduoti vienas iš daugelio gražių paplūdimių, galima rasti palei Italijos mylių nuo apsvaiginimo pakrantės.

Florencija yra dažnai pamiršta turistų. Tačiau tai taip pat verta aplankyti.

miestas buvo Italijos Renesanso gimtinė ir ji vis dar rodo į miesto architektūrą. Yra daug puikių meno galerijos iš žinomų menininkų - įskaitant Galleria degli Uffizi, kur galima pamatyti Boticelli anketa `Veneros gimimas".

Nuotraukų galerijos patys dažnai meno kūrinių, kurių sienų ir lubų išpuoštuose su įvairiais ryškiaspalviai freskomis.