Katanija keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Katanija Maršrutai

Užsisakykite keltu į Catania AFerry su. Keltai į Catania, Sicilijoje, yra iš Italijos ir Maltos. Jūs galite imtis keltu į Catania iš Maltos, Napoli ir Salerno.

Katanija Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Catania, skraidytų pagal Grimaldi Lines, Tirrenia di Navigazione TTT Linijos ir Virtu keltai. Kadangi 4 keltų bendrovės veikia ir iš Catania, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Catania, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Messina, Palermo ir Pozzallo, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Keltai su Grimaldi Lines ir kitų įmonių, veikiančių į ir iš Catania yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Catania bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Katanija keltai
  • Katanija keltai
  • Katanija keltai

Apie Catania

Katanija yra antras uostas Sicilijoje. Paveikia, dėl kurių buvo jaučiamas Catania kelis kartus per metus. Į skirtingi tamsiai pilka ugnikalnių naudojami daugelio pastatų statybos uolienos atstovauti šį faktą.

Katanija buvo atstatytas palaipsniui per metus po to, kai buvo visiškai sunaikintas dėl smurtinio žemės drebėjimas per 1169. Katanija pradžių buvo dalis Romos imperijoje, tačiau vėliau buvo perimtos graikų. Tačiau dauguma Katanija Grand pilys ir plačiomis gatvėmis buvo pastatyta 18 amžiuje, kai giminės iš visos Rytų Sicilijoje pradėjo plūsta į Catania.

Katanija yra daug baroko pastatų ir bažnyčių kartu su romėnų teatrų, aikščių ir gražių rūmų skaičius. Katanija su juodais ir baltais pastatais siūlo puikus efektas. Katanija taip pat siūlo restoranų ir daug išsibarsčiusios aplink pagrindinę centras parduotuvių pasirinkimas.

Keltai į ir iš Catania

TTT Linijos TRINACRIA ir Partenope laivynas gali gabenti iki 950 keleivių kiekvienas vienoje sankryžoje. Rasite patogų sėdėjimo borto ir apgyvendinimo variantą - visa tai turi en-suite. Iš abiejų savitarnos restorane arba à la carte restorane pasirinkimas yra prieinama, taip pat įžuvinti baras atsipalaiduoti. Čia taip pat rasite video žaidimai, žaidimų automatai ir parduotuvę laive jūsų pramogų.

laive Virtu Ferries jūs galite rasti klubo klasės ištaigingas baras, restoranas, prekybos centras ir kitų pramogų.

Katanija Port

Katanija keltų uosto melas rytinėje Sicilijos link Jonijos jūros. Katanija visada buvo svarbus miestas, taip pat uosto kada, nes viduramžiais. Katanija eina į Etną, vienas iš aktyviausių ugnikalnių pasaulyje pėsčiomis. Keltai iš Katanija plaukti į Maltą ir žemyninės Italijos ir visa tai gali būti nubaustas su AFerry

Katanija uosto įrenginiai

Katanija perkėla siūlo labai nedidelius paslaugas, tačiau daug galimybių yra prieinami arti Katanijos uostas ,

Kelionė į Catania

miestas yra gerai žymens parašė visoje saloje, kai vairuojate. Be to, reguliariai Autobusai ir traukiniai iš viso sala paleisti į uostą.

Katanija Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Tirrenia di Navigazione

Molo Crispi Banchina 8 ED. EX. Doganella 95131 Catania, 95131, Italy

TTT Lines

Via Acquicella Porto, 95121 Catania CT, Italy

Virtu Ferries

Virtu Ferries Srl,Complesso Vecchia Dogana (Inside),Porto di Catania, Catania, 95131, Sicily, Italy