Castlebay keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Pagrindinė gyvenvietė Castlebay, pietinėje salos pusėje, įsikūręs plačiame globos įlankoje ir pamiršta Sheabhal (383 m), ant kurio yra marmuro statula Švenčiausiosios Mergelės su kūdikiu. Tai trumpas, bet kietas pėsčiomis iki viršaus nuo miesto, o nuomonės yra gerai verta. Kartą klesti silkė uostas taip pat pamiršta didelio Romos katalikų bažnyčios, Dievo Motinos Star of the Sea.

  • Castlebay keltai
  • Castlebay keltai
  • Castlebay keltai

Castlebay Keltų Uosto paslaugos

Kadangi pagrindinis keltų uostas, Castlebay teikia visą spektrą paslaugų: Viešbučiai, nakvynės ir pusryčių, parduotuvės, bankas (bet ne ATM) ir po office.The turizmo informacijos centras nuo pagrindinės gatvės, šalia keltų terminalo. Jis turi informacijos apie vietos pasivaikščiojimams ir užsakyti apgyvendinimą už jus.

Kelionė aplink Castlebay

atvykus Castlebay, jums bus suteikta galimybė pamatyti, kad tai yra įmanoma išnuomoti automobilį apie 20 £ per dieną, ir kad jūs taip pat galite išsinuomoti dviračius ir taksi, iš kurių kai kurie suteiks jums saloje kelionių.

apie Castlebay

Castlebay Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas