Išsigelbėjęs sala keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

išsigelbėjęs sala yra kurortas sala, Fidžis, su 174 akrų žemės masė, kuriai gražių miškų apsuptyje balto paplūdimių. Pietų jūros kruizai siūlo turus iš Denarau į Castaway Island. Išsami dienos ekskursijos į Castaway Island galima užsisakyti su AFerry. Žemiau galite rasti visus išsigelbėjęs Island Ferry tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

  • Išsigelbėjęs sala keltai
  • Išsigelbėjęs sala keltai
  • Išsigelbėjęs sala keltai

Keltai į Castaway Island

Pietų jūros kruizai " turi įspūdingą parką svyruoja nuo greitųjų katamaranai, kad klasikinis buriavimo škuna.

Visi laivai yra įrengtos WiFi. Alkoholiniai gėrimai yra parduodami laive, tačiau keleiviai neleidžiama gerti savo alkoholio. Užkandžiai taip pat yra. Draugiškas personalas laive padės kiekvienas keleivis su riboto judumo pradėti.

Užsisakykite keltu į Castaway Island šiandien paprastai ir saugiai AFerry.

Apie Castaway Island

išsigelbėjęs sala yra keturių žvaigždučių kurortas ir yra žinomas dėl aukštos standartinis įrenginių ir paslaugų. savo viešnagės metu galite dalyvauti daugelyje paplūdimio ir vandens veiklos, įskaitant paplūdimio tinklinis, baidarės, irklas vežti, taip pat snorkeling ir nardymas, kur jūs galite ieškoti koralų rifus aplinkinių salą.

išsigelbėjęs sala pavadinta todėl, kad jums jaustis milijono mylių nuo bet kur kitur, nepaisant to, kad lengvai prieinama iš žemyninės Fidžis. Iš vienatvės ir ramybės jausmas yra kažkas jums bus sunku rasti niekur kitur.

išsigelbėjęs sala Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas