Casamicciola į Procida Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Casamicciola į Procida keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Casamicciola į Procida. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Casamicciola į Procida maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Casamicciola į procida keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Casamicciola į Procida yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Casamicciola

Casamicciola Terme yra įsikūręs šiaurinėje pusėje Ischia saloje viduryje, tarp Ischia ir Lacco Ameno miestuose. Pavadinimas kilęs iš "Casa Nizola" (Nizola anketa namas) Romos matrona, kurie negalėjo vaikščioti nebėra ir kurie atsigavo panardinant savo kojas į šiltą vandenį upelį teka netoli jos namų.

Naujas centras yra ant jūros kranto, patraukliausi grožio Casamicciola yra ant kalvos aplink. Dėl Sentinella, kur graži panorama padaryti mums suprasti, kodėl Europos aukštuomenė pasirinko Casamicciola kaip šventės vietą, yra Bourbonic geofizikos observatorija. Ant sienos dalijant iš Ischia savivaldybėje, Monte Rotaro, ten yra Boskas del Castiglione (Pilies Mediena) pusėje su vaizdu į jūrą, o Boskas DELLA Maddalena (Magdalietes Mediena) ant šono link vidaus. Pastarasis yra 45 hektarų pločio ir užima visą Fondo d'Oglio tarp Monte Rotaro ir Monte Cretaio.

Apie Procida

Pročida yra nuostabus miestelis su gražiu vaizdu į Viduržemio. Į Procida namai ryškus ir spalvingas, pridedant prie miesto žavesio. Čia taip pat rasite fantastišką paplūdimį, kuris net per vasaros mėnesius yra ne pilnas turistų. Apsilankymas Procida būtų puiki diena kelionę.