Casamicciola keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Casamicciola Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Casamicciola su AFerry. Buities paslaugos Italijoje galima gauti iš Casamicciola Napoli Molo Beverello, Pozzuoli ir Procida.

Casamicciola Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Casamicciola valdo MedMar ir SNAV. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Casamicciola, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Casamicciola, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Casamicciola keltai su MedMar ir SNAV yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Casamicciola bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Casamicciola keltai
  • Casamicciola keltai
  • Casamicciola keltai

Apie Casamicciola

Casamicciola Terme yra įsikūręs šiaurinėje pusėje Ischia saloje viduryje, tarp Ischia ir Lacco Ameno miestuose. Pavadinimas kilęs iš "Casa Nizola" (Nizola anketa namas) Romos matrona, kurie negalėjo vaikščioti nebėra ir kurie atsigavo panardinant savo kojas į šiltą vandenį upelį teka netoli jos namų.

Naujas centras yra ant jūros kranto, patraukliausi grožio Casamicciola yra ant kalvos aplink. Dėl Sentinella, kur graži panorama padaryti mums suprasti, kodėl Europos aukštuomenė pasirinko Casamicciola kaip šventės vietą, yra Bourbonic geofizikos observatorija. Ant sienos dalijant iš Ischia savivaldybėje, Monte Rotaro, ten yra Boskas del Castiglione (Pilies Mediena) pusėje su vaizdu į jūrą, o Boskas DELLA Maddalena (Magdalietes Mediena) ant šono link vidaus. Pastarasis yra 45 hektarų pločio ir užima visą Fondo d'Oglio tarp Monte Rotaro ir Monte Cretaio.

Keltai į ir iš Casamicciola

MedMar , šiuo metu veikia 14 aukščiausios klasės laivų visi įrengti įrenginius parką, įsitikinkite, kad turite patogią ir atpalaiduojančią kelionę. Keltams labai trumpų maršrutų paprastai turi visas sąlygas galima tikėtis trumpą kelionę. Tačiau ilgesnį kelionėms, MedMar dirba keltai kaip LORA D'Abundo , kuri pasigirti platų įrenginių. Tai keltų gali gabenti iki 900 keleivių ir 110 automobilių, ir gali keliauti iki 19 mazgų.

SNAV yra pagrindinis keltų kompanija Viduržemio jungiantis Italija, Graikija ir Kroatija. SNAV turi naujausias ir greičiausias laivynas Viduržemio daugiausia sudaro laivai su povandeniniais sparnais ir katamaranai, galinčių dideliu greičiu, o dar siūlo patogius keliones. Dėl valdybos visus SNAV katamaranais ir povandeniniais sparnais rasite kavinėse ir užkandžius.

Taigi, užsisakyti keltu į Casamicciola nuo žemyninės Italijos paprastai ir saugiai AFerry šiandien.

Casamicciola Port

Casamicciola keltų uosto įsikūręs prie Ischia šiaurę sala, į Casamicciola Terme mieste.

Kelionė į Casamicciola uosto

Tik gyventojai leidžiama važiuoti automobiliu apie Ischia saloje nuo balandžio iki rugsėjo. Tačiau sala siūlo labai gerą autobusu.

Ischia Viešasis transportas "Eavbus veikia gera autobusu visame mieste, įskaitant maršrutų į ir iš uosto.

Casamicciola Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Medmar

Piazza Marina 1, 80074 Casamicciola Terme, Ischia

SNAV

Piazza Marina 1, 80074 Casamicciola Terme, Ischia