Carteret keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Carteret su AFerry. Keltai į Carteret, Prancūzijoje, yra iš Normandijos salos. Jūs galite imtis keltu į Carteret Gernsis, Džersis, Džersis/Gorey ir Sark.

Carteret Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Carteret valdo Manche Iles Express. Kai ieškote keltu į Carteret, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose kaip Dielette, Granville ir St Malo, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Carteret keltai su Manche Iles Express yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Carteret bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Carteret keltai
  • Carteret keltai
  • Carteret keltai

Apie Carteret

Barneville-Carteret istoriškai buvo populiarus pajūrio paskirties Prancūzijoje. Barneville-Carteret yra ramioje pajūrio miestelis, kuris išaugo per metus tapti gražus kurortas su viešbučių ir restoranų pasirinkti skaičių.

Keltai į ir iš Carteret

Užsisakykite keltu į arba iš Carteret paprastai ir saugiai AFerry.

Manche Iles Express, naudoja fastcraft catermarans su oro stiliaus krėslų ir laive bare.

Cateret Port

Carteret yra populiarus žvejybos uosto Šiaurės Vakarų Prancūzijoje. Jis jungia į Barneville miestą, kuris yra mažas miestelis specializuojasi jūros gėrybių. Keltai iš Carteret uosto galima užsisakyti lengvai per AFerry.

Carteret uosto įrenginių

"stovėjimo aikštelė nemokama Carteret bet automobiliai paliekami savo pačių rizika.

Kelionė į Carteret

automobiliu: Paris, Carteret yra 4 valandos kelio naudojant greitkelio A13/E05, taip pat žinomas kaip Autoroute de Normandie. Nuo Rennes, Carteret yra 2 su puse valandos kelio naudojant greitkelis A84/E03, kaip žinomas kaip Autoroute des Estuaires

Traukiniu:. arčiausiai geležinkelio stoties į Carteret yra Valognes traukinių stotis.

Carteret Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Manche Iles Express

Gare Maritime, Rue du Port 50270, Barneville-Carteret, France