Caronte & Turizmo

Caronte & Turizmo
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Caronte & turistų perėjimo į Siciliją nuo Italijos ir Italijoje iš Sicilijos. Caronte & Turizmo veikia jau daugiau nei 40 metų, ir sukūrė savo verslą remiantis efektyvumo ir greičio teikiamų paslaugų. C & T "turi tvirtą reputaciją Pietų Italijoje ir Sicilijoje.

Galite naudoti AFerry užsakyti Caronte & Turizmo keltai iš Mesinos Sicilijoje prie Salerno ir Villa San Giovanni uostus žemyninėje Italijoje. Žiūrėkite žemiau naujausias Caronte & Tourist kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant jūsų maršrute dėl detaliojo Caronte & turizmo grafiką įskaitant pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Su transporto priemonėmis keliaujantys keleiviai užsiregistruoti turi likus mažiausiai 2 val. iki išvykimo, o be transporto priemonių keliaujantys keleiviai – 1 val. iki išvykimo.

Maršrutai:
2
Trumpiausias pervažiavimas:
Messina - Salerno
9 valandos
Populiariausias maršrutas:

Caronte & Turizmo Maršrutai

  Laive su Caronte & Tourist

  Caronte & Tourist laivai turi reputaciją turintys švarius komunalinių sritis ir lokomotyvo apgyvendinimo. Įranga laive yra baras pardavimo karšti ir šalti gėrimai, ir restoranas, kur patiekiama: užkandžiai ir autentiškų itališkų patiekalų. Wi-Fi yra prieinama visoje laivo.

  Mesinos sąsiauris yra gražus ištrauka ir gausite įspūdingas vaizdas per savo laiką laive su Caronte & turistas. Įsitikinkite, kad jūs praleisti šiek tiek laiko ant denio sugauti iš įvairių jūrinės gyvybės žvilgsnis, kartu atsižvelgiant į įspūdingais vaizdais iš Italijoje ir Sicilijoje pakrantėse.


  Ar naudojate Caronte & Tourist Mesina Salerno keltų maršrutą, Caronte & Tourist Mesina Vila San Giovanni keltų paslaugos, arba bet kurią kitą, C & T keltu, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę.

  video

  Caronte & Turizmo YouTube video