Kapris į Sorrento Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimai kasdien
    20 minutes
    Gauti kainą

gauti geriausią kainą už savo Kapris į Sorrento keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Kaprio į Sorrento. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Kapris į Sorrento maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Capri į Sorrento keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Kapris į Sorrento yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Capri

"Capri" yra specialiai pastatytas pėsčiųjų ir pėsčiųjų. Gražus gamtos takai, iš kurių daugelis yra Nestandartinis, yra puikus būdas tyrinėti salos gamtos grožį savo tempu. Imtis daug vandens ir patogūs batai, kaip jūs galite lengvai rasti sau toli nuo patogumais.

Apie Sorrento

Sorentas yra puikioje vietoje tyrinėti apylinkes, ir būtų geras pagrindas nuotykių atostogų. Nuo Sorrento galite sugauti keltu į Kapris, padaryti trumpą kelionę iki galo, jei pusiasalis pamatyti geriausias iš sričių nepaliestų kaimo, apsilankykite Amalfi pakrantės ir imtis trumpos diską traukiniu į istorinių ir culturalal svetainių Pompėjos ir Neapolis. Dauguma šių veiklų yra tik per 1 valandą kelionės laiko per daug!