Kapris į Positano Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimai kasdien
    25 minutes
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Capri į Positano keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Kaprio į Positano. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Kapris į Positano maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Capri į Positano keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Kapris į Positano yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Capri

"Capri" yra specialiai pastatytas pėsčiųjų ir pėsčiųjų. Gražus gamtos takai, iš kurių daugelis yra Nestandartinis, yra puikus būdas tyrinėti salos gamtos grožį savo tempu. Imtis daug vandens ir patogūs batai, kaip jūs galite lengvai rasti sau toli nuo patogumais.

Apie Positano

Įsikūręs ant nacionalinio parko Mons Lactarius dėl Amalfio pakrantė kraštų. Tai apsvaiginimo kaimas su spalvinga namų, pastatytų aukštai į kalnus. Mieste yra siauros gatvelės, kuris padeda išlaikyti miestą tamsesniame ir aušintuvo.

Jūs turite paplūdimių pasirinkimą eiti, įskaitant Marina Grande paplūdimys, kuris yra populiarus tarp turtingų ir žinomų ir siūlo restoranų ir viešbučių įvairovė. Dėl tyliau patirties, galva Fornillo, kita Pozitano paplūdimyje.

Positano yra į dešinę durų gražioje nacionalinio parko Mons Lactarius. Tai keliautojai rojus, siūlanti plačiausią takai Apeninų kalnų ir nuostabiais vaizdais!