Kapris keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Kaprio kelnės Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Kaprio su AFerry. Buities paslaugos Italijoje galima gauti iš Kaprio į Napoli ir Sorrento.

Kapris Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Kaprio valdo NLG. Kai ieškote keltu į Kapris, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Capri keltai su NLG yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Kaprio bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Kapris keltai
  • Kapris keltai
  • Kapris keltai

Apie Capri

maža Italijos sala Capri yra 5 km nuo Neapolio įlankos teritorija, ir yra švenčiama grožio vietoje ir pakrančių kurortas. Kapris yra specialiai pastatytas pėsčiųjų ir pėsčiųjų. Gražus gamtos takai, iš kurių daugelis yra Nestandartinis, yra puikus būdas tyrinėti salos gamtos grožį savo tempu. Imtis daug vandens ir patogūs batai, kaip jūs galite lengvai rasti sau toli nuo patogumais.

Keltai į ir iš Kaprio

Navlib , veikia greitai keltai aplink Viduržemio jūrą, daugiausia naudojant hidro savaeigės purkštukai, kurie gali pasiekti pastoviu greičiu 35 mazgų.

Kapris Port

"Capri" keltų uosto sėdi tik 5km nuo Neapolio pakrantė. Kapris yra populiarus turistų italų ir užsieniečių, tiek, siūlanti pertrauką nuo stumdymasis ir šurmulio žemyninėje Italijoje. Jūs galite sugauti keltu iš Kaprio į Neapolis, turimą užsakyti pas AFerry.

Capri uosto įrenginiai

"Kapris Keltų uostas turi platų spektrą paslaugų ir įrenginių, skirtų keleiviams, įskaitant parduotuvių ir barų.

Kelionė į Kaprio

"Kapris uostas yra lengvai prieinama iš visų salos kampelių. Ten kojiniu, tramvajai, taksi ar autobusu. Jūs negalite atnešti automobilius ant saloje taip taksi yra brangu - tik mano taksi, jei jūs esate dalis didele grupe ir yra pasirengę derėtis.

Kaprio kelnės Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Navlib

Marina Grande, I. DI CAPRI, Italy