Kapris į Amalfi Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimai kasdien
    1 valandos
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Capri į Amalfi keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Kaprio į Amalfi. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Kapris į Amalfi maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Capri į Amalfi keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Kapris į Amalfi yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Capri

"Capri" yra specialiai pastatytas pėsčiųjų ir pėsčiųjų. Gražus gamtos takai, iš kurių daugelis yra Nestandartinis, yra puikus būdas tyrinėti salos gamtos grožį savo tempu. Imtis daug vandens ir patogūs batai, kaip jūs galite lengvai rasti sau toli nuo patogumais.

Apie Amalfi

"Iki 1343 žemės drebėjimo, Amalfis buvo jūrų stipruolis. Deja, yra mažai įrodymų apie tai šiandien, nes dauguma senojo miesto ir tai gyventojų Pristatymas į vandenį. Kas liko yra nuostabus miestas su Portretų pakrantės ir gražus uosto.

Vienas iš pirmųjų dalykų, jūs pastebėsite, kai dokas Amalfi yra nuostabi varpinė Amalfis katedra. Pastatas yra skirta Saint Andrew, ir buvo rekonstruotos kelis kartus per šimtus metų įtakų iš romėnų, Bizantijos, gotikos ir baroko architektūra.

Amalfis yra vienas iš didesnių miestų Amalfi pakrantėje. Jūs galite vaikščioti kvadratų ir per pėsčiųjų gatvėse su daugybe restoranų ir suvenyrų parduotuvių.