Capraia Livorno Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimai kasdien
    2 valandos 45 minutes
    Gauti kainą

Capraia į Livorno yra vidaus maršrutas Italijoje ir yra valdoma Toremar.

Užsakyti Capraia į Livorno keltų šiandien su AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Capraia. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Capraia į Livorno

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti ant Capraia Livorno maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Capraia į Livorno, todėl jūs turite išsamų vaizdą , darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Capraia į Livorno keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Capraia į Livorno maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Capraia į Livorno keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Capraia į Livorno keltų

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Capraia į Livorno. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Capraia Livorno maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Capraia Livorno keltų. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Capraia į Livorno yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Capraia

Capraia yra vulkaninės kilmės, turi apie 19 km² plotą ir aukščiausias taškas saloje yra 466 m virš jūros lygio. Capraia yra apie 8 km ilgio ir apie 4 km pločio. Jis turi pakrantę, kuri yra apie 30 km į pakraštį. Saloje yra dalis Arcipelago Toscano nacionalinio parko ir jūros šventyklą.

Capraia gamina vyną ir yra europinių ančiuvių žvejybos pramonės centras. Apie 40 km į šiaurę yra Gorgona, kuri taip pat garsėja savo ančiuviais sala.

Apie Livorno

Livornas keltų uostas yra Toskanos regiono šiaurės vakarinėje Italijos rytinės pakrantės Ligūrijos jūros, apie 50 mylių į Korsikos šiaurės rytuose. Jūs galite gauti dažnai plaukimo iš Livorno į Šiaurės Afriką, Korsikos ir Sardinijos, ir visa tai galima užsisakyti per AFerry

Livornas yra vienas iš svarbiausių keltų uostuose Italijoje siūlo reisai į tiek Korsikos ir Sardinijos ir yra taip pat vienas iš šalies didžiųjų uostų miestuose. Livornas supa gražus jūros ir gamtos su nuostabiu kaimo įskaitant turtingas parkų.

Jūs galite sugauti keltu iš Livorno keltų uosto į Bastia, Golfo Aranci, Barselona, Porto Vecchio ir Olbija ir Tanger Med (Marokas) su keltų operatorių Korsika-Sardinija Keltai, Grimaldi keltai prestižą ir Moby Lines ir Capraia su Toremar.

Krovinių Lyderiai klubas paskelbė Livornas keltų uosto kaip didžiausias uosto regione, nes iš statinių ir įrenginių vietos, kurie stengiasi įtikti bet kokiam laivui pobūdžio ir neperleido prekių kategoriją.