Capraia keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Capraia Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Capraia su AFerry. Buities paslaugos Italijoje galima gauti iš Capraia į Livorno.

Capraia Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Capraia valdo Toremar. Kai ieškote keltu į Capraia, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Capraia keltai su Toremar yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Capraia bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Capraia keltai
  • Capraia keltai
  • Capraia keltai

Apie Capraia

Capraia yra šiaurės vakarus iš septynių salų Toskanos salyno, nuo Italijos pakrantėje. Capraia yra vulkaninės kilmės, turi apie 19 km² plotą ir aukščiausias taškas saloje yra 466 m virš jūros lygio. Capraia yra apie 8 km ilgio ir apie 4 km pločio. Jis turi pakrantę, kuri yra apie 30 km į pakraštį. Saloje yra dalis Arcipelago Toscano nacionalinio parko ir jūros šventyklą.

Capraia gamina vyną ir yra europinių ančiuvių žvejybos pramonės centras. Apie 40 km į šiaurę yra Gorgona, kuri taip pat garsėja savo ančiuviais sala.

Keltai į ir iš Capraia

Toremar keltai , buvo suformuota 1976 Šiandien ji yra labai užsiėmę operatorius. 2009 metais, ji atliko beveik 2 milijonus keleivių laive savo laivyno aštuonių Modernus ir jaukus laivus. Borto rasite oro kondicionierius ir eskalatoriai ir dauguma keltai taip pat teikia barai ir prekybos pasažas. Tėvams, keliaujantiems su mažais vaikais žaidimų aikštelės yra naudingas papildymas Laivo įrangos.

Capraia Port

Capraia yra trečia pagal dydį sala Toskanos archipelago po Elba ir Giglio. Tai yra savivaldybė, priklausanti Livorno provincijoje. Keltai iš Capraia galima užsisakyti su AFerry naudojant užsakymo formą kairėje.

Capraia uosto įrenginiai

Capraia Keltų uostas siūlo pilną paslaugų spektrą ir įrenginius.

Kelionė į Capraia

Capraia yra labai mažas priėmimo uosto lengvai pasiekiamas iš visų salos dalių. Uosto taip pat yra ženklu.

Capraia Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Toremar

Via Assunzione, 44 57032, Porto LI, Italy