Cangas į CIES salos Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

gauti geriausią kainą už savo Cangas į CIES salos keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Cangas į CIES salos. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Cangas į CIES salos maršrutas yra jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Cangas į CIES salos keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Cangas į CIES salos yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Cangas

Cangas, taip pat žinomas kaip Cangas do Morrazo, yra Galisijos savivaldybė miestas. Ji sėdi slėnyje susiformavo upėmis Sella Güeña.

labiausiai iconic bruožas Cangas yra Romos tiltas, kuris kerta Sella upe. Tiltas turi penkis arkos, su Viktorija Kryžiaus kabo virš upės centre.

Apie CIES salos

CIES salos buvo paskelbta gamtos rezervatas 1980 dėl negrąžintos gamtinės vertės ploto, o blogėjimas žmogaus veikla darė.

Gamtos rezervatas statusas reikalauja Cíes salos turi būti gerai išsaugotas, ir bet pakratai turi būti atsižvelgta į Ispanijos žemyninės dalies. Tai palieka švarus, natūralus plotas ištirti ir fantastišką buveinių laukinių gyvūnų.

Taip pat kaip nepriekaištingas kraštovaizdžio ištirti, taip pat rasite gražių balti paplūdimiai su skaidriu vandenis CIES salos, todėl plotas idealiai tinka šeimoms ir poroms.