Keltų Kelionės ir kempingas kad pigių atostogų užsienyje

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Kempingas yra kietas vėl ir tai pigiau nei būna brangių viešbučių - kuris šeimoms ant biudžetas yra gera žinia. ,

žmonės naudojo susieti kempingas šlapiomis savaitgaliais Jungtinėje Karalystėje, bet vis poilsiautojų matome jį kaip keliaujant užsienyje, taip pat biudžeto draugiškas galimybe

AFerry, tai taip pat lengva. Keltų linijos į Europos miestus, kaip antai Prancūzija a> Spain> ir Belgija padaryti kempingas žemyne puiki alternatyva tradicinės atostogų kelionės paketo.

Lankstumo

Vienas iš daugelio privalumų kempingas užsienyje yra tai, kad ji suteikia jums ir jūsų šeimai daugiau laisvę tyrinėti savo laisvalaikį.

Užsisakykite į viešbutį, jūs gebančiais sau vieną tikrame mieste arba didmiestyje už jūsų viešnagės trukmę. Bet jei jūs stovykla, galite pakuoti automobilį ir tiesiog statytis savo palapines kažkur kitur trumpąją dekoracijos kaita.

Galbūt jūs išgalvotas atsižvelgiant Dover į Calais keltu ir kempingas į "Nord Pas de Calais regioną Prancūzija a>, prieš pereinant atrasti Paryžių ir tada pozicijoje į pietus iki gražaus Cote d'Azur.

O gal kempingas šventė Ispanija yra daugiau savo idėja įdomus. Plaukti į Santanderas arba Bilbao> ir mėgautis gražių kraštovaizdžių į šalies šiaurę, tada keliauti į pietus į Madridą ir populiarus Ispanijos Costas.

Jei stovykla, jūs galite turėti pilną kontrolę savo atostogas, renkasi, kada ir kur norite eiti ir kaip ilgai jūs norite pasilikti. Ir, palyginti su viešbučių normos, mokėsite minimalių kainų statytis savo palapines.

Jei stovykla, galite pakuoti automobilį ir tiesiog aikštelėje savo palapinę kažkur kitur trumpąją dekoracijos kaita

Holiday dėl biudžeto

sunkius ekonominius kartus privertė daug šeimų suvaldyti savo išlaidas. Tačiau dauguma žmonių nenori atsisakyti savo metines atostogas, todėl ateina su naujų būdų, kaip mėgautis save, kad nereikia palikti juos kovoja finansiškai.

Todėl Kempingas yra puikus pasirinkimas, ypač kai ji derinama su pigus ir patogus keltų reisų į Europą.

Skrydžių kainos gali būti brangus, ypač kai veiksnys mokesčius ir bagažo viršsvorio mokesčiai. Tai reiškia, kad savo stovyklavimo rinkinys užsienyje yra brangus, jei skristi. Atsižvelgiant keltu, galite mesti visus savo daiktus į automobilį be jokių papildomų išlaidų. Faktas, kad didžiausi keltų kompanijų kaip Airijos keltai> ir Brittany keltai dažnai mėgsta pabrėžti savo reklamoje

Net ir be palapinės, nešiojamąjį virykle ir kitų lauko pagrindai, Kempingas vis dar gali būti ekonomiškas atostogų pasirinkimas. Kai kurios didesnės stovyklavietės turi statinius palapines, kurie tinka visai šeimai ir net elektros lemputės ir virtuvės.

Kempingas yra Todėl puikus pasirinkimas, ypač kai ji derinama su pigus ir patogus keltų kirtimo į Europą.

Glamping

žinoma praleisti naktį po drobės yra ne visiems, o kai poilsiautojų renkasi šiek tiek Prabangūs savo keliones užsienyje.

Jei esate vienas iš jų, vis didėjančią tendenciją "glamping" gali būti atsakymas. Kodėl gi ne išsinuomoti deluxe chata arba medinę Lodge gerai įrengtas Holiday Park? Tai puikus derinys tarp stovyklavimui ir glamming jį į stilingą viešbutyje.

Kai parkai, pavyzdžiui, populiarus Eurocamp svetainių, teikia dosniam namelius ir patogius apartamentus Komplektuojamas su visais įprastais mod cons, todėl jūs neturite turi eiti į kompromisą dėl kokybės.

Nors tai nėra griežtai kempingai, jis gali būti daug labiau prieinamos nei viešbučių ir kurortų, ir gali būti puikus būdas užmegzti ryšį su gamta be getting per arti prie jo.

Dar vienas variantas yra Caravanning. Buvimas statinio karavanas didelėje stovyklavietę, arba, jei turite savo mobilųjį namus, tada pasiimti su savimi

Daugelis keltų operatoriai leidžia imtis karavanas į laivą su jūsų automobiliui už nedidelį papildomą mokestį. Jei užsakymas perėjas su AFerry, tiesiog nurodyti, kad turite mobilųjį namus savo užsakymo formoje ir pateikti informaciją apie jo dydį.

Ką reikia atsiminti

Ar jūs vartojate karavanas užsienyje, ar tiesiog pakavimo savo stovyklavimo rinkinys į savo automobilį, jums reikia įsitikinti, kad jūs turite tinkamą draudimą jūsų automobiliui.

taip pat reikės daugiau sužinoti apie važiuojant į užsienį ir taisyklės jums reikia laikytis siekiant saugiai keliauti iš stovyklavietės į stovyklavietę, taip pat bet popierizmo jums reikia nešiotis su savimi.

Kad Kempingas internetu prieš išvykdami į kelionę gali būti gera idėja, bet jei nori turėti visišką lankstumą ir laisvę tyrinėti savo tempu, tada išsamus žemėlapis ir vietinių kelionių gidai bus labai naudinga.

Getting ten

AFerry.lt siūlau perėjos keliose šalyse iš JK, įskaitant Prancūziją, Ispaniją, Airiją, Belgijoje ir Olandijoje. Iš ten, galite keliauti toliau su keltais į Italiją, Korsikoje, Sardinijoje ir net Maroke.

Užsakymo pigūs keltai su mumis yra paprasta ir siūlome keletą puikių pasiūlymų, padėti jums sumažinti savo atostogų išlaidas tiek, kiek įmanoma.

Siūlome perėjas su visų pagrindinių keltų operatoriams, iš P & o Ferries> ir Airijos keltai a> Stena Line Condor Ferries ". Taip pat galite užsisakyti pigūs Eurotunnel bilietus per mūsų svetainę, jei norite keliauti traukiniu į žemyną.

Nepamirškite, kad galite užsisakyti visas pagrindines stovyklos svetaines su AHoliday , .