Camellia Line keltai

Camellia Line keltai
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Camellia Line keltu į Pietų Korėjoje ir Japonijoje. Camellia Line suteikia ilgai perėjas tarp Pietų Korėjos ir Japonijos, todėl laikas atsipalaiduoti ir užmigti. AFerry visada turi pigūs kainas Camellia Line keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Camellia Line keltai į Busane ir Fukuoka. Žiūrėkite žemiau naujausias Camellia Line keltų kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Camellia Line grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Registracija yra ne mažiau kaip 2,5 valandos prieš išvykimą.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Camellia Line keltai Maršrutai

      Apie lenta Camellia Line keltai

      "Camellia Line" turi visas priemones galima tikėtis nuo modernaus kelto. Nameliai yra užsakyti, jei norite šiek tiek privatumo ar sugauti pamiegoti ant ilgos kelionės. Restoranai laive patiekalų iš visų virtuvių, įskaitant Europos, Japonijos ir Korėjos maisto. Čia taip pat rasite karaoke kambarys, pasažas ir kino, taip pat be muito, parduotuvės.


      Ar naudojate Camellia Line Busanas Fukuoka keltų maršrutą, arba Fukuoka Busan keltų esate privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę.