Kalvi į Nicos Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Kalvi Nicos keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Kalvi į Nicos. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Kalvi į Nicos maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Kalvi į Nica keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Kalvi Nica yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Kalvi

Calvi miestas dominuoja įspūdingas citadelė ir joje nustato daug lobius atskleidė, kad tiems, kurie nori klajoti po uostą ir ištirti alėjose ir senų akmenimis gatvelės.

Kalvi, iš pradžių nedidelis žvejų uostas, visada buvo istoriškai reikšmingas ir, kai turintys buvo okupuota Genuja, tai galinga būti Kristupo Kolumbo gimtinę. Jis išlieka BALAGNE regiono sostinė, vienas iš labiausiai klestinčių sričių Korsikos. Aplinkinių kalvos ir kalnai sukurti natūralų amfiteatrą, kuris yra vadinamas "Sodas Korsikos".

Kalvi turi tam paplūdimį 6km nuo smulkiu baltu smėliu, šalia senovės uosto ir senamiesčio. Tai vienas iš gražiausių paplūdimių saloje su švelniu nuolydžiu ir saugiam maudytis sekliuose, turkis mėlyna vandenyse. Banglentės, Nardymas, reaktyviniai slidinėjimas, buriavimas, vandens slidės ir parasparnių yra vieni iš įvairių vandens sporto turimų šiame ideali.

Apie Nicos

"Nice yra 5 pagal dydį miestas Prancūzijoje ir vienas labiausiai lankomų miestų po Paryžių, daugiausia anglų, Amerikos, Skandinavijos ir Italijos turistų. Nice pasigirti ruožus balto smėlio paplūdimiais ir yra netoli garsaus miestelio Kanuose.

prieš 2000 metų, gyventojai iš Marselis laimėjo Nicos iš Italijos ir pavadino jį Nikaia po Nike, graikų deivė pergalės. Nice visada buvo ginčijamas teritorija; ilgą laiką, tai buvo dalis Italijoje ir galiausiai 1861 m; ji buvo prijungta prie Prancūzijos imperijos.

Nicos siūlo veiklos ir aptarnavimas nuo pateikimo ir valgomasis įvairovė, kad apsipirkti, degintis ir maudytis. Kino teatrai, teatrai, operos ir muziejai visus jūsų durų žingsnis. Arba galite tiesiog pasivaikščioti Promenade des Anglais ir mėgautis nuostabiu vaizdu.

Nicos yra daug gražių kvadratų apsilankymas, įskaitant Place Massena, kuris yra vienas iš tipiškiausių Nicos, ar įspūdingas Tete AU Carré, kad Louis Nucera bibliotekos pastate. Yra daug svarbių muziejai, esantys Nica, pavyzdžiui, Marc Chagall, Matisse, šiuolaikinių dailės muziejuje ir Massena. Nors šiame regione, taip pat galite aplankyti Pablo Picasso ir Antibes muziejus.