Kalvi keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Kalvi yra įsikūręs ant šiaurinėje pakrantėje Prancūzijos saloje Korsikoje. Keltai iš Kalvi į Korsiką plaukti į Nicoje Prancūzijoje su operatoriais, pavyzdžiui, Corsica Ferries. Čia galite rasti išvykimo tvarkaraščius žemiau skydo ir naudoti internetu variklis kairėje galite užsisakyti keltų su AFerry

  • Kalvi keltai
  • Kalvi keltai
  • Kalvi keltai

Keltai į ir iš Korsikos

"Corsica Ferries siūlo puikias kabinos, barai, savitarnos ir a la carte restoranai, vaikų žaidimų kambariai, baseinai, soliariumai ir parduotuvių. Platus pasirinkimas kajutės padeda Jums atsipalaiduoti ir jaustis kaip namie, o laive.

Apie Kalvi

Calvi miestas dominuoja įspūdingas citadelė ir joje nustato daug lobius atskleidė, kad tiems, kurie nori klajoti po uostą ir ištirti alėjose ir senų akmenimis gatvelės ,

Kalvi, iš pradžių nedidelis žvejų uostas, visada buvo istoriškai reikšmingas ir, kai turintys buvo okupuota Genuja, tai galinga būti Kristupo Kolumbo gimtinę. Jis išlieka BALAGNE regiono sostinė, vienas iš labiausiai klestinčių sričių Korsikos. Aplinkinių kalvos ir kalnai sukurti natūralų amfiteatrą, kuris yra vadinamas "Sodas Korsikos".

Kalvi turi tam paplūdimį 6km nuo smulkiu baltu smėliu, šalia senovės uosto ir senamiesčio. Tai vienas iš gražiausių paplūdimių saloje su švelniu nuolydžiu ir saugiam maudytis sekliuose, turkis mėlyna vandenyse. Banglentės, Nardymas, reaktyviniai slidinėjimas, buriavimas, vandens slidės ir parasparnių yra vieni iš įvairių vandens sporto turimų šiame ideali.

Kalvi Port

"Kalvi yra uosto šiaurinėje pakrantėje Korsikos, kuri siūlo nuolatinius ryšius su Nicoje Prancūzijoje ir todėl yra populiarus būdas gauti ir išjungti saloje. Keltai iš Kalvi galima užsisakyti su AFerry naudojant užsakymo formą kairėje.

Calvi uosto įrenginiai

"Kalvi Jūrų Perkėla siūlo pilną paslaugų spektrą ir įrenginių

Kelionė į Kalvi

Nuo Ile Rousse.: Paimkite N197 ir toliau tiesiai 22 km. Ajačas: Paimkite N194; tada toliau ant D81, kad nuves jus tiesiai į Kalvi.

Korsikoje traukinys vadinamas Trinighellu, daug turistų aplankyti salą traukiniu.

Visur Korsikoje yra gerai prijungtas su likusia salos dalimi daugelyje autobusų ir tolimojo susisiekimo autobusų paslaugomis.

Kalvi Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Corsica-Sardinia Ferries

Port de Commerce, Quai Landry, 20260 Calvi, Corsica