CalMac Ferries

CalMac Ferries
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Tai nėra šiuo metu galima užsisakyti CalMac keltai su AFerry. Užsakyti keltų Orknio ir Škotijoje, pasirinkite Pentland Keltai , arba keltais į Škotiją, Orknio ir Šetlando salos, pažvelgti Northlink keltai išvaizdą.

Apžvalga

Registracijos informacija

Check-in closes: Vehicles: 60 minutes before departure Foot Passengers: 30 minutes prior to departure.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

CalMac Ferries Maršrutai

   Laive su CalMac

   CalMac Ferries "valdo 31 laivų flotilę, kuri apima dideles kruiziniai keltai didžiąją, ilgą laiką maršrutus ir mažesnių, ekologiškus hibridinius laivų maršrutų į mažąsias salas. Priklausomai nuo jūsų maršrute, borto įrenginiai skirsis kaip ir didesnieji kruiziniai laivai turi daugiau pajėgumų patogumais.

   Maistas yra didelė dalis CalMac anketa borto aukos, o jūs tikrai yra sugedęs pasirinkimo su burna laistymo meniu iš Mariners Cafeteria . Kiekvienas patiekalas sudėtyje yra lokaliai kilmės ingredientų iš Škotijos ir aplinkinių salų CalMac teikiamos prijungti. Škotijos salos yra błogosławiony su natūraliu spintelių, atsargas tinka karalius.

   Borto mažmeninės prekybos siūlo specialų asortimentą salų susijusi dovanos ir suvenyrai, įskaitant muziką, knygas ir konditerijos. Jūs taip pat galite pasiimti laikraščių ir žurnalų jus linksmina savo kelionės metu. Iš sandėlyje dauguma borto parduotuvėje yra gaunamas iš vietinių tiekėjų, o tai reiškia, suvenyrai skirtis priklausomai nuo būdas jums.

   Didesni laivai yra TV ir stebėjimo holai. Giedrą dieną, stebėjimo holai teikti nuostabiu vaizdu į jūrą ir pakrantes. TV kambaryje yra geras pasirinkimas, jei oras yra ne taip gerai ir jūs norite laikyti vaikams pramogauti, ar pasivyti kai naujienų.

   Dėl CalMac laivų dauguma teikti kūdikiams pervystyti.

   video

   CalMac Ferries YouTube video