Kalė su Folkestone su Eurotunnel

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 38 perėjimai kasdien
    35 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Mažos Kalė su Folkestone kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

gauti geriausią kainą už savo Calais Folkestone keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Kalė į Folkestone. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Kalė į Folkestone maršrutą tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Calais Folkestone keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Kalė su Folkestone yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Kalė

"Mokesčių yra mažesnės cigarečių ir alkoholio Calais, o tai reiškia, vidutinės anglų turistai plūsta ten toliau girtauti kruizai". Yra dideli sandėliai visame mieste, kuriame galite pasinaudoti šiomis pigiomis kainomis, žymiausias EuroCity.

Apie Folkestone

Folkestone yra anglų terminalas Lamanšo tunelį ir siūlo nuolatinius traukiniai iš Anglijos pietinės pakrantės iki Calais Prancūzijoje šiaurę. Su vidutinis kelionės laikas tik 40 minučių, tai yra greičiausias būdas kirsti Lamanšo nuo pietinės pakrantės.

Folkestone sužavės jus su miesto dvasia, jos žmonių žavesio ir jos kaimo grožį. Žmonės, kurie mėgsta vaikščioti galės mėgautis nuostabiu vaizdingas maršrutas ir garsaus milžinišką kalną figūra balto žirgo, kuris buvo iškirpti į kalvos pusėje Downs. Folkestone taip pat garsėja savo metiniame Folkestone literatūros festivalyje, kuris yra tarptautiniu mastu žinomas.