Kalė Doverio Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 20 perėjimai kasdien
    1 valandos 30 minutes
    Gauti kainą
  • 9 perėjimai kasdien
    1 valandos 30 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Mažos Kalė Dover kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

gauti geriausią kainą už savo Calais Doverio keltų

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Kalė į Dover. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Kalė Doverio maršrute yra jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Calais Doverio keltų. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Kalė Dover yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Kalė

"Mokesčių yra mažesnės cigarečių ir alkoholio Calais, o tai reiškia, vidutinės anglų turistai plūsta ten toliau girtauti kruizai". Yra dideli sandėliai visame mieste, kuriame galite pasinaudoti šiomis pigiomis kainomis, žymiausias EuroCity.

Apie Dover

Dover yra populiariausias uosto Anglijoje ir vartai į Prancūziją daugeliui britų turistams. Doveris susiduria siauriausią dalį kanalo, o giedrą dieną galima pamatyti Prancūziją nuo keltų uosto. Jūs galite užsisakyti keltų iš Dover į Calais ar Diunkerko su AFerry. Su tiek daug priežasčių keliauti keltu tai nenuostabu, kad Doveris keltų maršrutai keletas iš populiariausių būdų keliauti arba iš Jungtinės Karalystės.

Kaip trumpiausią kanalo kirtimo tarp Anglijos ir Prancūzijos, Doveris buvo populiarus uosto žmonėms, kurie nori ištirti žemyninėje Europoje. Portretų kreidos uolos tapo žinomas kaip baltos uolos Dover, ir gali būti vertinamas už mylių visoje kanalą. Doveris didžiuojasi savo transporto paslaugų ir turizmo, ir turi 3 muziejus; pagrindinis Doveris muziejus, Doverio transporto muziejus ir Romos Painted House ".