Cairnryan į Šiaurės Airiją Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Cairnryan

Cairnryan uosto buvo gyvybiškai svarbus jūrų istorijoje. Būdamas arčiau jūra į Šiaurės Airiją, nei Stranraer, iš Cairnryan vertybės kaip keltų uosto paskatino P&O Ferries ritinio-ro tipo gale čia 1970 pastatas, siūlanti trumpesnį keltu į Larne keltų uosto.

Apie Šiaurės Airijos

Šiaurės Airija turi daug ką pasiūlyti lankytojams. Ji garsėja savo draugiškų žmonių ir gamtos grožį.

Bet atostogauti į Šiaurės Airijos paliks jus su prisiminimais gyvenimą. Šiaurės Airija taip pat yra įmerkta istorijoje nuo normanų pilių liekanas ankstyvosios krikščionių eros įskaitant vienuolynų, vienuolynus, ir, žinoma, "Celtic" kerta.

Šiaurės Airija taip pat garsėja savo ryškiomis žavinga baruose, kurie yra puiki vieta gauti Šiaurės Airijos skonį 21-ajame amžiuje.

Susėdę į Guinness pinta baruose, pavyzdžiui, John Hewitt ar Crown Liquor Saloon Belfaste yra puiki galimybė užgroti pokalbį su kai kuriais iš draugiškiausių žmonių jūs kada nors susitikti.

Šiaurės Airija Travel Guide

Naršyti nepaliestų žalios kraštovaizdžio ar patenkinti kai draugiškiausių vietinių gyventojų pasaulyje vienoje iš Belfasto daug ryškių baruose. Šiaurės Airija paliksite jus su prisiminimais tikrais visam gyvenimui.

Jei esate gamtos mylėtojas, jums bus meilė Šiaurės Airijoje. Iš tiesų, net jei esate ne, Šiaurės Airija leis jums įsimylėti su gamta. Pure nepaliestų miškų, ežerų ir upių priims jūsų kvėpavimas ir padėti jums pabėgti spaudimą ir kamienus šiuolaikinės gyvenimo. Nuo Kebble Nature Reserve Rathlin Island Castle Archdale grafystėje Fermanos, esate garantuotas, kad būtų suviliojo istorijos ir didybės Šiaurės Airijos kaime.