Cairnryan į Larne Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 6 perėjimai kasdien
    1 valandos 59 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Cairnryan į Larne keltų jungia Škotiją į Šiaurės Airiją ir yra valdomas P&O Ferries. Taip pat lyginti kainas ir kartų Cairnryan į Larne, mes taip pat parodyti jums rezultatus Cairnryan Belfastas ir Liverpulio Birkenhead Belfaste, siekiant padėti jums gauti iš Škotijos į Šiaurės Airijos geriausias laikas, už geriausią kainą.

vidutinė kaina rasti mūsų klientams Cairnryan į Larne neseniai £ 272

.

Užsakyti Cairnryan į Larne keltu šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Cairnryan. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Cairnryan į Larne

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti ant Cairnryan Larne maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Cairnryan į Larne todėl jūs turite išsamų vaizdą , darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Cairnryan į Larne keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Cairnryan į Larne maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Cairnryan į Larne keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Mažos Cairnryan į Larne kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Cairnryan į Larne keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Cairnryan į Larne. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Cairnryan į Larne maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Cairnryan į LARNE keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Cairnryan į Larne yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Cairnryan

Cairnryan uosto buvo gyvybiškai svarbus jūrų istorijoje. Būdamas arčiau jūra į Šiaurės Airiją, nei Stranraer, iš Cairnryan vertybės kaip keltų uosto paskatino P&O Ferries ritinio-ro tipo gale čia 1970 pastatas, siūlanti trumpesnį keltu į Larne keltų uosto.

Apie Larne

North Lincolnshire yra ideali vieta, iš kurios ištirti gražus kraštovaizdis Antrimo grafystė ir garsaus Causeway pakrantės kelias. Garsusis Antrim Coast Road su 36 mylių įspūdingas klinčių pakrantės tikrųjų prasideda nuo Larne. Keltai iš Larne eiti Cairnryan ir Troon Škotijoje ir gali būti nubaustas per AFerry

North Lincolnshire yra tiek moderniausių ir labiausiai senovės vietų. Miestelio pavadinimas yra manoma, kad kilęs iš princu vadinamas Lathar sūnus senovės Airijos karalius, kuris buvo suteiktas žemes jo tėvas. Plotas buvo pradėta vadinti Lathar-na, reiškianti Lathar žemes, ir tai buvo anglicized į Larne.

North Lincolnshire yra užimtas miestas, siūlo platų asortimentą parduotuvių ir keletas puikių parkų ir rekreacinių objektų. Larne galite mėgautis daug veiklos lauke, įskaitant golfo, dviračių ir paukščių stebėjimas. Carnfunnock Šalis parkas buvo derinamas atrakcionų ir pramogų su savo gamtos peizažai spindesys.

kultūros centras LARNE anketa Borough yra Carnegie biblioteka, kuri susideda iš Larne muziejus, John Clifford galerija, Larne Art Club, North Lincolnshire dramos ratą ir Larne & apygardos istorijos draugija. Larne Borough yra daug miestelių ir kaimų verta aplankyti, pvz Ballycarry, Cairncastle ir Glynn.