Cairnryan į Larne Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 6 perėjimai kasdien
    2 valandos
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Mažos Cairnryan į Larne kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

gauti geriausią kainą už savo Cairnryan į Larne keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Cairnryan į Larne. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Cairnryan į Larne maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Cairnryan į LARNE keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Cairnryan į Larne yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Cairnryan

Cairnryan uosto buvo gyvybiškai svarbus jūrų istorijoje. Būdamas arčiau jūra į Šiaurės Airiją, nei Stranraer, iš Cairnryan vertybės kaip keltų uosto paskatino P&O Ferries ritinio-ro tipo gale čia 1970 pastatas, siūlanti trumpesnį keltu į Larne keltų uosto.

Apie Larne

North Lincolnshire yra ideali vieta, iš kurios ištirti gražus kraštovaizdis Antrimo grafystė ir garsaus Causeway pakrantės kelias. Garsusis Antrim Coast Road su 36 mylių įspūdingas klinčių pakrantės tikrųjų prasideda nuo Larne. Keltai iš Larne eiti Cairnryan ir Troon Škotijoje ir gali būti nubaustas per AFerry

North Lincolnshire yra tiek moderniausių ir labiausiai senovės vietų. Miestelio pavadinimas yra manoma, kad kilęs iš princu vadinamas Lathar sūnus senovės Airijos karalius, kuris buvo suteiktas žemes jo tėvas. Plotas buvo pradėta vadinti Lathar-na, reiškianti Lathar žemes, ir tai buvo anglicized į Larne.

North Lincolnshire yra užimtas miestas, siūlo platų asortimentą parduotuvių ir keletas puikių parkų ir rekreacinių objektų. Larne galite mėgautis daug veiklos lauke, įskaitant golfo, dviračių ir paukščių stebėjimas. Carnfunnock Šalis parkas buvo derinamas atrakcionų ir pramogų su savo gamtos peizažai spindesys.

kultūros centras LARNE anketa Borough yra Carnegie biblioteka, kuri susideda iš Larne muziejus, John Clifford galerija, Larne Art Club, North Lincolnshire dramos ratą ir Larne & apygardos istorijos draugija. Larne Borough yra daug miestelių ir kaimų verta aplankyti, pvz Ballycarry, Cairncastle ir Glynn.