Cairnryan keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Cairnryan Maršrutai

Užsisakykite keltu į Cairnryan su AFerry. Keltai į Cairnryan, Škotijoje, yra iš Šiaurės Airijos. Jūs galite imtis keltu į Cairnryan iš Belfasto ir Larne.

Cairnryan Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Cairnryan valdo P & amp; O Ferries ir Stena Line. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Cairnryan, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Cairnryan, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Liverpool Birkenhead ir Troon padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus

Cairnryan keltai su P & amp;. Amp; O Ferries ir Stena Line yra žinomi už jų komforto ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Cairnryan bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Larne - Cairnryan
(P&O Ferries)
460 €
  • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 24 d., pirmadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 11 d., penktadienis - 2020 m. rugsėjo 17 d., ketvirtadienis
  • Vanas + 2

Specialūs pasiūlymai

  • Cairnryan keltai
  • Cairnryan keltai
  • Cairnryan keltai

Apie Cairnryan

Cairnryan uosto buvo gyvybiškai svarbus jūrų istorijoje. Būdamas arčiau jūra į Šiaurės Airiją, nei Stranraer, iš Cairnryan vertybės kaip keltų uosto paskatino P&O Ferries ritinio-ro tipo gale čia 1970 pastatas, siūlanti trumpesnį keltu į Larne keltų uosto.

Keltai į ir iš Cairnryan

P&O Ferries " Stalo patogumai parduotuvės, užkandinė, restoranai, baras su pianinu, Kinas, gyventi pramogų, kazino," Bureau de Change ir kabinos gauti geras miegas.

"Stena Line" laivai turi daugybę patogumų, įskaitant holai, žaidimo aikštelių, parduotuvių, Wi-Fi prieigos, barų, kavinių ir restoranų, taip pat jaukūs en-suite kajutės pasirinkimas.

Cairnryan Port

Cairnryan yra mažas kaimelis su vaizdu Lochryan ir išsiskiria šiandien jos didelis modernus keltų uosto, valdo P&O Airijos jūrų keltais, kuris jungia Škotijoje Larne keltų uosto šiaurinėje Airija. Jūs galite užsisakyti keltų į Šiaurės Airiją su AFerry.

Cairnryan uosto įrenginiai

P&O Airijos jūrų keltais terminalas keleivius puikių įsiregistravimo įrenginius, taip pat yra erdvus priimamasis plotas, bagažo tvarkymo zona, vaikų žaidimų aikštelė, neįgaliųjų ir kūdikių pervystyti bei pasakėčios Snack Bar & Shop.

Kelionė į Cairnryan

Dėl Cairnryan uostas yra įsikūręs pietvakarių kampe Škotijoje, 5 mylių į šiaurę nuo Stranraer dėl A77. Iš pietų sekti M6/A74 praeities Carlisle į Gretna, o tada imtis A75 vakarus. Prieš Stranraer, imtis teisę į A751 ir tada A77 į Cairnryan. Uosto yra 5 mylių į šiaurę. Iš Šiaurės Cairnryan pasiekiamas po A77 Coast Road nuo Ayr.

Stranraer Harbour geležinkelio stotis yra apie 5 mylių nuo Cairnryan keltų uosto. Taksi galima ne iš stoties.

Treneriai iš viso Didžiojoje Britanijoje eiti tiesiai į Stranraer Jūrų perkėlos terminale, tada imtis vietos autobusu į Cairnryan Ferry Port.

Rezervuokite Cairnryan Keltai Dabar su AFerry. Čia rasite naudingą informaciją apie užsakymo Cairnryan Keltai, gauti naujausius ypatingus pasiūlymus ir pamatyti pigiausių Cairnryan Keltų linijos sąrašą.

Cairnryan Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

P&O Ferries

Cairnryan, Stranraer, Wigtownshire, DG9 8RF, Scotland

Stena Line

Loch Ryan Port, Belfast Way, Cairnryan, Dumfries and Galloway, DG9 8RG , Scotland