Cairnryan Belfastas Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 5 perėjimai kasdien
    2 valandos 15 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Cairnryan Belfastas maršrutas yra greitas ir patogus perėja gauti Šiaurės Airijoje.

Belfastas yra Šiaurės Airijos sostinėje ir siūlo savo lankytojams daugybė lankytinų vietų; iš "Titanic" muziejus, Belfastas zoologijos sodas ir jo graži katedra. Belfastas taip pat yra puikus atspirties taškas tyrinėti Šiaurės Airijos pailsėti. Į Milžinų kelias yra stulbinantis Pasaulio paveldo auka Picture Perfect svetainėse. Visai neseniai Šiaurės Airija tapo populiarus Sostų karai gerbėjai, kur galima aplankyti ekskursijos naudojamų serijos vietose.

" Stena Line " veikti Cairnryan Belfast keltų maršrutą, su kelionės laikais vos 2 valandas ir 15 minučių. Jūs plaukti arba "Stena Superfast VIII arba " Stena Superfast VII. Abu keltai siūlo nemokamą WiFi, nemokamai filmus ir galimybę atnaujinti į "Stena Plus poilsio ir Superfast Suites kurios siūlo daugiau atsipalaiduoti ir asmeninį atmosferą savo kelionę.

žiūrėkite žemiau naujausia Cairnryan Belfaste grafiką ir žemiausiomis kainomis. Norėdami gauti citatą savo reikalavimus naudoti paieškos variklį.

Mažos Cairnryan Belfastas kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Cairnryan Belfastas keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Cairnryan Belfastas. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Cairnryan Belfastas maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimai Cairnryan Belfastas keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Cairnryan Belfastas yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Cairnryan

Cairnryan uosto buvo gyvybiškai svarbus jūrų istorijoje. Būdamas arčiau jūra į Šiaurės Airiją, nei Stranraer, iš Cairnryan vertybės kaip keltų uosto paskatino P&O Ferries ritinio-ro tipo gale čia 1970 pastatas, siūlanti trumpesnį keltu į Larne keltų uosto.

Apie Belfaste

Belfastas yra gražus miestas apsuptas aukštų kalvų ir jūra. Belfastas yra miestas pilnas didingų Viktorijos pastatų, žalių parkų ir žavinga baruose.

Nuo Belfastas keltų uosto, galite lengvai pasiekti miesto centrą ir daugybę parduotuvių ir prekybos centrų. Šeštadienio rytais rasite Farm & Specialty Food rinkoje, o penktadienį, 23 jūros gėrybių prekystalių Rinkos. Į pietus nuo miesto yra daug prašmatnus dizainerio parduotuvės ir daug kavinių.

Belfast yra įvairių atrakcionų vaikams, pavyzdžiui, Odyssey Complex ir Belfasto zoologijos sodas, taip pat daug įdomių muziejų, teatrų ir festivalių suaugę taip pat. Arba galima tiesiog pasivaikščioti Belfasto Viktorijos gatvėse ir atrasti šioje įdomioje miesto istoriją.