Kaljaris Palermo Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimų per savaitę
    13 valandos
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

Mažos Kaljaris į Palermas kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

gauti geriausią kainą už savo Kaljaris Palermo keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Kaljaris į Palermo. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Kaljaris Palermo maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Kaljaris Palermo keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Kaljaris į Palermo yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Cagliari

Casteddu yra Sardinijos pavadinimas Cagliari o tai reiškia, pilis. Senas miesto dalis yra smalsiai vadinamas "Castello (pilis - nors ne pilis kada nors buvo pastatyta ten) yra ant kalvos su vaizdu į Cagliari įlanką.

Iš čia galite pamatyti visą miestą saugojo vis dar yra nesugadintos miesto sienos ir baltos kalkių akmens Towers į Pancras bokštas ir dramblys bokštas pastatytas pagal Pisans 11 amžiuje. Jūs galite tyrinėti vaizdingą senąjį miesto dalį dominuoja gražus viduramžių architektūra.

Jei keliaujate iš Cagliari, aplankyti didžiausią žuvų turgus Italijoje garsėja didžiule įvairove žuvies turimą parduoti tiek viešojo, tiek prekybai.

Kaljario taip pat žinomas kaip Angelų įlankos įlanka yra taikliai pavadino, nes Pasakų panoraminiu vaizdu ji siūlo ir kaip ant torto glajus Kaljaris yra vienas iš ilgiausių paplūdimių Italijoje vadinamas Poetto paplūdimį, kuris yra 13 km smulkių baltojo smơlis.

Apie Palermo

Palermas buvo Sicilijos sostinėje seniai prieš senovės graikai. Ji pasiekė savo kultūros aukštį Arabų okupacijos metais, kai tapo žinoma dėl aukštos kokybės ir jos mečetėse ir rūmų ir jų ryškių sodai, iš kurių daugelis yra dar verta aplankyti šiandien. Šiandien ji taip pat yra keletas svarbių vyno gamintojų namų.