Cagayan de Oro keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Cagayan De Oro su AFerry. Buities paslaugos Filipinuose yra iš Cagayan De Oro į Cebu City.

Cagayan de Oro Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Cagayan De Oro valdo 2Go Kelionės. Kai ieškote keltu į Cagayan De Oro, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Cagayan de Oro keltai su 2Go Travel yra žinomas dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Cagayan De Oro, bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Cagayan de Oro keltai
  • Cagayan de Oro keltai
  • Cagayan de Oro keltai

Apie Cagayan De Oro

Cagayan de Oro yra Šiaurinis Mindanao miestas, Filipinai ir yra žinomas kaip "City of Golden Draugystė". Į "Oro" pavadinimo yra ankstyvojo Ispanų užuomina, kai aukso kaina buvo atrastas Cagayan de Oro upės, kuri yra šiandien priimančiosios slalomas ir baidarės nuotykius. Miestas turi vibarnt atmosferą ir tvirtą kulinarijos sceną ir ten yra daug prekybos centrų apsipirkti, barų ir restoranų.

Keltai į ir iš Cagayan De Oro

2Go Kelionės , keltai siūlo platų paslaugų ir įrenginių. Priklausomai nuo laivo, laive rasite vakarienės zonos, parduotuvės, SPA ir salonas ir renginių salė. Nepriklausomai nuo laivo esate, jūs galite garantuoti, nuostabiais vaizdais ir sklandų kelionę.

Cagayan de Oro Uosto

Cagayan de Oro uostas yra įsikūręs šiaurės rytinėje pakrantėje miestą. Uosto galima rasti šiaurinėje pakrantėje Mindanao saloje. Keltai iš Cagayan De Oro eiti į Manila, Cebu City ir Bacolod City.

Žemiau galite rasti visus Cagayan de Oro keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

Cagayan de Oro uosto įrenginiai

uostas yra modernus ir siūlo keletą paprastų įrenginius. Pats miestas siūlo restoranų ir parduotuvių, jei norėjo papietauti prieš įlipdami savo kelto.

Kelionė į Cagayan de Oro uosto

Cagayan de Oro turime įvairių transporto rūšių, kad jums į uosto. Oro kondicionieriumi taksi nėra, o mes patarčiau reikalauti mokėti per metrą, kaip sutarta fiksuota kaina dažnai yra daugiau. Jūs taip pat gali gauti autobusą, motorela (panašus į TU-tuk) arba jeepney.

Cagayan de Oro Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

2GO Travel

J. Pacana St., Puntod, Cagayan de Oro City, (Puntod Pier), Philippines