Cagayan de Oro, kad Cebu City Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Cagayan de Oro, kad Cebu City keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Cagayan De Oro į Cebu City. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Cagayan de Oro, kad Cebu City maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei viena, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Cagayan De Oro į Cebu City keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Cagayan de Oro, kad Cebu City yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Cagayan De Oro

Cagayan de Oro yra Šiaurinis Mindanao miestas, Filipinai ir yra žinomas kaip "City of Golden Draugystė". Į "Oro" pavadinimo yra ankstyvojo Ispanų užuomina, kai aukso kaina buvo atrastas Cagayan de Oro upės, kuri yra šiandien priimančiosios slalomas ir baidarės nuotykius. Miestas turi vibarnt atmosferą ir tvirtą kulinarijos sceną ir ten yra daug prekybos centrų apsipirkti, barų ir restoranų.

Apie Cebu City

"Cebu City yra labai urbanizuota miesto saloje provincijoje Cebu Centrinėje Visajai, Filipinai. Cebu City guli ant vidurio-rytų srities Cebu sala ir jos triukšmingo didmiesčio stebulės yra antra, tik Metro Manila (Luzon) populiarumas. Cebu City metro Cebu apima Carcar, Danao, Lapu-Lapu, Mandaue, Naga ir Talisay miestus plius Compostela Consolacion, Cordova, Liloan, Minglanilla ir San Fernando miestelius. Cebu City buvo pirmoji sostinė Filipinuose, seniausias šalies miestas ir pirmoji Ispanijos gyvenvietė. Miestas turi stiprius ryšius su vidaus jūrų veiklos ir su savo pačių uostą reiškia, Cebu City turi gerą susisiekimą su Manila ir Cagayan de Oro.