Keltų Caen

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Kajenas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Caen su AFerry. Keltai į Caen, Prancūzijoje, yra iš Anglijos. Jūs galite imtis keltu į Caen iš Portsmouth.

Kajenas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Caen valdo Brittany Ferries. Kai ieškote keltu į Caen, visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Dieppe ir Le Havre, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Caen keltai su Brittany Ferries yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugos, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Caen bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Portsmouth - Caen
(Brittany Ferries)
343 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 16 d., trečiadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 25 d., penktadienis - 2020 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis
  • Automobilis + 2
  • Keltų Caen
  • Keltų Caen
  • Keltų Caen

Apie Caen

Kajenas yra Žemutinės Normandijos sostinė ir nustato tarp dviejų upių: Ornas ir ODON. Kajenas buvo vienas iš daugelio miestų kenčia nuo žalingo poveikio Antrojo pasaulinio karo.

miestas buvo subombarduotas D-Day ir yra sakoma, kad sudegė per savaitę prieš išlaisvino. Žala buvo dideliu mastu ir tik pėdsakų, kad išlieka buvo apie Chateau pylimai ir du didieji vienuolynus. Tai buvo pastatyta Vilhelmas I Užkariautojas, kai jis įkūrė miestą 11 amžiuje.

Paplūdimiai yra D-Day iškrautus ir vieni iš geriausių aplankyti svetaines šilkmedžio Harbour ne Arromanches (į šiaurės rytus nuo Bayeux) ir "Pointe du Hoc ant Omaha Beach. Kajenas turi puikias prekybos įrangą ir daug kitų istorinių vietų aplankyti.

Keltai į ir iš Caen Ouistreham

Brittany Ferries valtys siūlome patogius poilsio erdvės, internetas ir platų barų ir restoranų. Čia taip pat rasite kino teatruose, vaikų pramogos ir diskotekoms laive kai kurių laivų. Visa tai reiškia, kad jūs niekada nebus nuobodu bortą Brittany Ferries keltu!

Kajenas Port

Kajenas Keltų uostas slypi mažame uostamiestyje Ouistreham kuris yra ne iš Canal de Caen à la Mer (Canal Caen) burnoje. Tai kanalas yra sudaryta iš krantinių ir prieplaukų grupės ir jungia Caen uostas į Caen mieste pasroviui teka į Ouistreham ir Lamanšo mieste. Kajenas siūlo greitai ir reguliariai vykstantys į Jungtinėje Karalystėje ir visi šie keltai galima užsisakyti per AFerry.

Caen uosto įrenginiai

Kajenas Keltų uostas turi įrenginius, pavyzdžiui, kavinė ir baras, tualetai, bureau de kaita, paslaugos neįgaliesiems, pervežimo paslauga, keliami pėdų keleivių gabenti juos į ir iš terminalo į laivus atvykimą ir išvykimą bei darbo užmokesčio telefonu. Visi šie įrenginiai yra atviri visiems plaukimo ir savaitgaliais.

stovėjimo aikštelių yra lauke keleivių terminalo ir iki max yra iki 72 valandų. Nėra mokestis už stovėjimą, bet transporto priemonės paliekamos savininko rizika.

Kelionė į Caen

uostas yra vos už 15 km arba 7 mylių į Caen mieste prieinama per greitai magistralėje šiaurę. Iš Paryžiaus, imtis A13 ROUEN/Caen greitkelį, o tada sekite ženklus į Ouistreham/automobilių keltas. N175 jungia Mont St Michel Bretanė Caen ir N13 jungia Bayeux ir Cherbourg Caen. N158 veda į Caen iš Le Mans ir Luaros slėnyje.

Artimiausia geležinkelio stotis yra Caen, vos 18 km nuo keltų uosto. Galite imtis traukinio nuo Gare St - Lazare, Paryžiaus į Caen. SNCF teikia paslaugas Caen.

Kajenas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Brittany Ferries

Avenue du Grand Large,Ouistreham, 14150 Ouistreham, France