Kadisas į Santa Cruz de Tenerife Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimų per savaitę
    40 valandos 30 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Kadisas į Santa Cruz de Tenerife keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Kadiso į Santa Cruz de Tenerife. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Kadisas į Santa Cruz de Tenerife maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei viena, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus dėl Kadiso į Santa Cruz de Tenerife keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Kadisas Santa Cruz de Tenerife yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Kadiso

Kadisas yra pietvakarių Ispanijoje pusiasalyje kyšančių į Kadiso, dalis daug didesnio Kadžio įlanką Bay. Jo strateginė vieta suvaidino svarbų vaidmenį miesto istorija, prekybos ir kultūros. Nuo Cadiz Ferry Port galite gauti keltu į Arrecife, Las Palmas, Santa Cruz de la Palma ir Santa Cruz de Tenerife. Jūs galite užsisakyti keltų iš Ispanijos į Kanarų salas per AFerry

Kadisas yra paprastai Andalūzijos miestas su patrauklių perspektyvas ir gerai išlikusių istorinių paminklų turtus. Mieste yra pilnas gražių parkų, kur egzotiški augalai klestėti.

Apie Santa Cruz de Tenerife

Santa Cruz de Tenerife yra pagrindinis miestas Tenerife ir kartu su Las Palmas de Gran Canaria, yra sostinė autonominės Kanarų salų. Santa Cruz de Tenerife miestas daug lankytojas mėgautis, muziejų, tokių kaip Gamtos istorijos muziejus gražių paplūdimių, pavyzdžiui, Las Teresitas.

Santa Cruz de Tenerife, taip pat gauna naudos iš komercinės vietovėse, kuriose yra platus prekybos įrenginių, ir naktiniu gyvenimu restoranų, barų ir naktinių klubų. Kasmet miestas yra priimančiosios salos populiarus Karnavalas.

Santa Cruz de Tenerife yra pamiršta Macizo de Anaga kalnų, kurie eina per Tenerifės šiaurėje; Šis apsvaiginimo mišinys pakrantės ir kalnuotas reljefas traukia turistus metai po metų, kad šioje gražioje saloje.