Kadisas į Santa Cruz de la Palma Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Kaip geriausią kainą už savo Kadiso į Santa Cruz de la Palma kelto

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Kadiso į Santa Cruz de la Palma , Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Kadisas į Santa Cruz de la Palma maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus dėl Kadiso į Santa Cruz de la Palma keltų. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Kadisas į Santa Cruz de la Palma yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Kadiso

Kadisas yra pietvakarių Ispanijoje pusiasalyje kyšančių į Kadiso, dalis daug didesnio Kadžio įlanką Bay. Jo strateginė vieta suvaidino svarbų vaidmenį miesto istorija, prekybos ir kultūros. Nuo Cadiz Ferry Port galite gauti keltu į Arrecife, Las Palmas, Santa Cruz de la Palma ir Santa Cruz de Tenerife. Jūs galite užsisakyti keltų iš Ispanijos į Kanarų salas per AFerry

Kadisas yra paprastai Andalūzijos miestas su patrauklių perspektyvas ir gerai išlikusių istorinių paminklų turtus. Mieste yra pilnas gražių parkų, kur egzotiški augalai klestėti.

Apie Santa Cruz de la Palma

Santa Cruz de la Palma yra Canary Island La Palma kapitalo ir gyvena apie 18.000 gyventojų. Miestas buvo įkurtas 1493 ir šiandien yra užimtas ir populiarus turizmo paskirties. Santa Cruz de la Palma su jam būdingu smarkiai palenkta slėnių, turi gyvą atmosferą. Už Santa Cruz de la Palma mieste, yra galingas ugnikalnio krateris.

Santa Cruz de la Palma yra gyvas miestas su klasikinio žavesio, ir yra daug pastatų kultūrinės ir istorinės reikšmės, pavyzdžiui, El Salvador bažnyčios ir Rotušės. Pagrindinis miesto aikštė, Plaza de España yra daug smulkių pavyzdžių renesanso architektūros ir apsvaiginimo Iglesia del Salvador (bažnyčia gelbėtojas).

Yra daug pamatyti ir nuveikti Santa Cruz de la Palma, iš apsilankymą Karinio jūrų laivyno muziejus ir 17 a Santa Katalinos fortas, vaikščioti aplink Barranco de las Nieves tarpeklį. Jei lankotės rugpjūčio pradžioje jums gali būti laimė sugauti garsus Fiesta de Nuestra Señora de las Nieves, šventės dieną Dievo Motinos Snieginės.

La Palma ir naudos iš šiltą ir saulėtą klimatą, o sudaro gražių paplūdimių ir nuostabiu kraštovaizdžiu, nuo kalnuotas reljefas, kad derlingos slėnių.