Kadisas į Las Palmas de Gran Canaria Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Kaip geriausią kainą už savo Kadiso į Las Palmas de Gran Canaria keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Kadiso į Las Palmas de Gran Canaria , Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Kadisas į Las Palmas de Gran Canaria maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus dėl Kadiso į Las Palmas de Gran Canaria keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Kadisas į Las Palmas de Gran Canaria yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Kadiso

Kadisas yra pietvakarių Ispanijoje pusiasalyje kyšančių į Kadiso, dalis daug didesnio Kadžio įlanką Bay. Jo strateginė vieta suvaidino svarbų vaidmenį miesto istorija, prekybos ir kultūros. Nuo Cadiz Ferry Port galite gauti keltu į Arrecife, Las Palmas, Santa Cruz de la Palma ir Santa Cruz de Tenerife. Jūs galite užsisakyti keltų iš Ispanijos į Kanarų salas per AFerry

Kadisas yra paprastai Andalūzijos miestas su patrauklių perspektyvas ir gerai išlikusių istorinių paminklų turtus. Mieste yra pilnas gražių parkų, kur egzotiški augalai klestėti.

Apie Las Palmas de Gran Canaria

Las Palmas de Gran Kanarija yra Ispanijos miestas, sostinė Gran Kanarijos kuri yra viena iš Kanarų salų. Jūs galite sugauti Keltai į kitos Kanarų salose ir žemyninėje Ispanijoje: visi šie keltai galima užsisakyti greičiau, pigiai ir lengvai internetu per AFerry.

Las Palmas de Gran Kanarija yra labai kosmopolitiškas miestas. Yra lankytinos paplūdimiai netoliese ir užimtas uosto. Yra miesto festivalis birželį švenčia Las Palmas de Gran Canaria pagrindą. Las Palmas de Gran Canaria karnavalas yra vienas iš būdingiausių ir žinomų šalių miestą.