Cadiz keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Kadisas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Kadiso su AFerry. Keltai į Kadiso Ispanijoje, yra iš Lanzarotės, Tenerifė ir Kanarų salose. Jūs galite imtis keltu į Kadiso nuo Arrecife, Las Palmas de Gran Canaria, Puerto del Rosario, Santa Cruz de la Palma ir Santa Cruz de Tenerife.

Kadisas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Kadiso valdo neįpareigojo. Kai ieškote keltu į Kadiso, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Huelva, kad padėtų jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Cadiz keltai su Transmediterranea yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Kadiso bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Cadiz keltai
  • Cadiz keltai
  • Cadiz keltai

Apie Kadiso

Kadisas yra pietvakarių Ispanijoje pusiasalyje kyšančių į Kadiso, dalis daug didesnio Kadžio įlanką Bay. Jo strateginė vieta suvaidino svarbų vaidmenį miesto istorija, prekybos ir kultūros. Nuo Cadiz Ferry Port galite gauti keltu į Arrecife, Las Palmas, Santa Cruz de la Palma ir Santa Cruz de Tenerife. Jūs galite užsisakyti keltų iš Ispanijos į Kanarų salas per AFerry

Kadisas yra paprastai Andalūzijos miestas su patrauklių perspektyvas ir gerai išlikusių istorinių paminklų turtus. Mieste yra pilnas gražių parkų, kur egzotiški augalai klestėti.

Keltai į ir iš Kadiso

Transmediterranea anketa moderni oro kondicionieriumi laivai yra suprojektuoti taip, kad keleiviai jaučiasi jų kelionė yra jų atostogų dalis. Laive jų laivams, be to, iš kajutės ir krėslų asortimentą rasite baseinai vasaros mėnesiais, barai, restoranai, kino teatrai ir net diskotekos.

Cadiz uosto įrenginiai

Yra Reguliarūs autobusų, kad stotelė už uosto vartų, kad nuves jus į pagrindinį miesto.

Kelionė į Kadiso

Kadisas yra vos ne A4, kuris suteikia jai puikias nuorodas iš Madrido, Sevilijos ir Kordobos. Jei keliaujate iš Barselonos ir Šiaurės galite naudoti N340. Taglo traukinys taip pat veikia du kartus per dieną iš Madrido centre, suteikiant greitą ir efektyvų būdą keliauti į Kadiso.

Kadisas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Trasmediterranea

Estación Marítima Muelle Alfonso XIII, s/n, C.P. 11006, Spain