Busanas į Tsushima Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Busane į Tsushima keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Busano į Tsushima. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Busanas į Tsushima maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Busane į Tsushima keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Busanas į Tsushima yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Busane

Busanas yra žinomas kaip vasaros sostinėje Pietų Korėja, nes ji pritraukia saulės prašytojams iš visos šalies savo šešių paplūdimiai. Barai, kavinės ir retaurants visi gali būti rastos kelios minutės pėsčiomis nuo pakrantės. Busanas taip pat žinomas dėl Shinsegae Centum miesto, didžiausia pasaulyje universalinėje parduotuvėje.

Busanas yra antras pagal dydį miestas Pietų Korėjoje po Seulas, Pietų Korėjos sostinėje. Įsikūręs ant Pietryčių galo Korėjos pusiasalyje, Busanas yra didžiausias uostamiestis šalyje. Iš Busano Ferry Port galite gauti keltu į Fukuoka Japonijoje. Jūs galite užsisakyti keltų iš Pietų Korėjos į Japoniją per AFerry

Apie Tsushima

", įsikūręs pusiaukelėje tarp Pietų Korėjos ir Japonijos, Tsushima trunka įtakas iš abiejų kultūrų, todėl jūsų patirties visi įvairesnė. Saloje yra žinomas dėl savo valdomų žvejybos ir pėsčiųjų Tours kaip nuotykių paketai.