Busan keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Busane su AFerry. Keltai į Busane, Pietų Korėjoje, yra iš Japonijos. Jūs galite imtis keltu į Busane Fukuoka, Hitakatsu, Osaka ir Tsushima.

Busanas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Busan yra valdomas Camellia Line, JR Kyushu Beetle Ferry, Kobee ir Panstar Cruise Line. Kadangi 4 keltų bendrovės veikia ir iš Busanas, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Busanas, mes visada rodo, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Keltai su Camellia Line ir kitų įmonių, veikiančių į ir iš Busan yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Busane bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Busan keltai
  • Busan keltai
  • Busan keltai

Apie Busane

Busanas yra žinomas kaip vasaros sostinėje Pietų Korėja, nes ji pritraukia saulės prašytojams iš visos šalies savo šešių paplūdimiai. Barai, kavinės ir retaurants visi gali būti rastos kelios minutės pėsčiomis nuo pakrantės. Busanas taip pat žinomas dėl Shinsegae Centum miesto, didžiausia pasaulyje universalinėje parduotuvėje.

Busanas yra antras pagal dydį miestas Pietų Korėjoje po Seulas, Pietų Korėjos sostinėje. Įsikūręs ant Pietryčių galo Korėjos pusiasalyje, Busanas yra didžiausias uostamiestis šalyje. Iš Busano Ferry Port galite gauti keltu į Fukuoka Japonijoje. Jūs galite užsisakyti keltų iš Pietų Korėjos į Japoniją per AFerry.

Keltai į ir iš Busano

Kobee keltai , borto Viešbutyje yra muito parduotuvė, tualetą ir dvi poilsio zonos per du aukštus atsipalaiduoti ir mėgautis kelione. Keltas įmonė veikia vienas greitas amatų povandeniniais laivas.

Panstar keltai , borto Viešbutyje yra muito parduotuvė, savitarnos restoranas ir kavinė, karaoke kambarys ir sauna pirtys. Keltas įmonė veikia Panstar sapnas ".

J R Kyushu Vabalas keltai , veikia povandeniniais paslaugą. Įranga laive yra muito nemokamai parduotuvė, tualetai ir patogus sėdėjimo per du aukštus.

"Camellia Line" , veikia lėčiau paslaugą apgyvendinimo prieinama. Laive rasite karaoke kambarys, pasažas, Kinas, restoranai, siūlantys visas maisto ir neapmuitinamų parduotuvių tipus.

Busan uosto įrenginiai

ir Busane uostas aptarnauja pagrindinis geležinkelio, The Kimhae tarptautinis oro uostas ir greitojo autobusų transporto paslaugos.

Taigi, užsisakyti keltu į Pietų Korėją paprastai ir saugiai AFerry!

Busanas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

JR Kyushu Beetle Ferry

Busan Port International Passenger Terminal, 206, Chungjang-daero, Dong-gu, Busan, South Korea

Camellia Line

Busan Port International Passenger Terminal, 206, Chungjang-daero, Dong-gu, Busan, South Korea

Kobee

Busan Port International Passenger Terminal, 206, Chungjang-daero, Dong-gu, Busan, South Korea

Panstar Cruise Line

Busan Port International Passenger Terminal, 206, Chungjang-daero, Dong-gu, Busan, South Korea