Bulgarija motorlaivis

Bulgarija motorlaivis
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Bulgarija motorlaivis aplink Bulgarijos, kartu Bulgarijos Juodosios jūros pakrantėje. Paslauga priklauso Bulgarijos povandeniniais Ltd., kuri buvo įkurta 2011 su įrodyti greitas, patogus ir patrauklus keltai į Bulgarijos pakrantę tikslas.

Galite naudoti AFerry užsakyti Bulgarija motorlaivis keltai į Nessebar, Pomorie ir Sozopolis. Visiems Bulgarija motorlaivis maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams būtina užsiregistruoti likus bent 15 minučių iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Bulgarija motorlaivis Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   Laive su Bulgarija Fast Ferry

   kiekvieno laivo 126 sėdimų vietų, sudarytas iš trijų salonų talpos, visi su oro kondicionieriais. Laive yra automatas tarnauja tiek alkoholinių ir gaiviųjų gėrimų. Bulgarijos Greitas Keltų laivynas sudaro povandeniniais greičio keltais, todėl nors patalpos yra negausūs reisai yra trumpas ir vien patirtis bus jus linksmina.


   Apie Bulgarija motorlaivis

   Bulgarija motorlaivis laivai turi vidutinį greitį maždaug 60 km/h, priskirdama juos kaip didelės spartos valtis. Povandeniniais technologija leidžia jiems "plūduriuoti virš vandens" daro už įdomų patirties laive.


   video

   Bulgarija motorlaivis YouTube video