Bueu keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Bueu, Ispanijos provincijoje Pontevedra jungia žemyninę Ispaniją Ons Island su Mar de priedus. Bueu keltai galima užsisakyti su AFerry.

Žiūrėkite žemiau tvarkaraščio informacijos ir informacijos apie tai, kaip pasiekti Bueu ir uosto įrenginių galite tikėtis rasti, kai jūs ten.

Specialūs pasiūlymai

  • Bueu keltai
  • Bueu keltai
  • Bueu keltai

Keltai į ir iš Bueu

"Mar de Ons laivai statomi pagal aukščiausius standartus ir turi visi patogumai laive. Už deniai leidžia keleiviams imtis su puikiais vaizdais salų ir Galicijos pakrantėje. Viduje laivų, patogus sėdėjimo galima ir yra laive kavinėje tarnauja karšto ir šalto užkandžiai ir užkandžiai.


Apie Bueu

Bueu įsikūręs ant šiaurinio krašto Morazzo pusiasalio, į Pontevedra, Ispanija provincijoje. Bueu turi turtingą istoriją archeologinius radinius datuojamas paleolito laikotarpiu.

Bueu yra vienas iš pagrindinių žvejybos uostų Galisijos savivaldybė. Mieste įgijo populiarumą pastaraisiais metais su gražiais paplūdimiais, o švelnesnę klimato nei Ispanijos pietuose.

Yra daug istorinių pastatų tyrinėti, įskaitant Pazo de Santa Cruz de Quitapesares kuri buvo pastatyta 17 amžiuje. Pazo yra Galisų žodis "rūmuose", ir jūs rasite keletą šių nuostabių pastatų Bueu.

Į Bueu maistas skiriasi nuo kitų Ispanijos dalių; Jūs nerasite ryžių ir makaronų patiekalams čia. Jūros gėrybės yra Galicijos dietos kuokštelinių, ir dažnai lydi bulvėmis ir šviežiomis daržovėmis.


Bueu uosto įrenginiai

Dėl Bueu uostas yra didelis uostas su daugeliu privačių žvejybos laivų nukirpta. Uostas yra labai daug ne miesto centre, todėl visi patogumai, įskaitant restoranų, parduotuvių ir bankomatų yra tik kelios minutės pėsčiomis.


Kelionė į Bueu

Automobiliu
Bueu yra Vakarų pakrantėje Ispanijoje, tik 22km nuo Pontevedra. Nuo centrinės Pontevedra imtis VG-4.4 kelią pasiekti Bueu.

Bueu Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas