Bueu į Ons Island Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Bueu į Ons Island Ferry

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Bueu į Ons sala. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Bueu į Ons sala maršrutas yra jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Bueu į Ons Island keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Bueu į Ons sala yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Bueu

Bueu įsikūręs ant šiaurinio krašto Morazzo pusiasalio, į Pontevedra, Ispanija provincijoje. Bueu turi turtingą istoriją archeologinius radinius datuojamas paleolito laikotarpiu.

Bueu yra vienas iš pagrindinių žvejybos uostų Galisijos savivaldybė. Mieste įgijo populiarumą pastaraisiais metais su gražiais paplūdimiais, o švelnesnę klimato nei Ispanijos pietuose.

Yra daug istorinių pastatų tyrinėti, įskaitant Pazo de Santa Cruz de Quitapesares kuri buvo pastatyta 17 amžiuje. Pazo yra Galisų žodis "rūmuose", ir jūs rasite keletą šių nuostabių pastatų Bueu.

Į Bueu maistas skiriasi nuo kitų Ispanijos dalių; Jūs nerasite ryžių ir makaronų patiekalams čia. Jūros gėrybės yra Galicijos dietos kuokštelinių, ir dažnai lydi bulvėmis ir šviežiomis daržovėmis.

Apie Ons Island

Nuo 2002 m Ons sala priklausė jūrų Sausumos nacionalinio parko Atlanto salų Galicijoje. Tai reiškia, kad sala yra atvira tik vasarą visuomenei, siekiant išsaugoti gamtos ir gyvūnijos saloje. Yra tik 78 nuolatiniai gyventojai apie Ons sala.

Ons sala naudojami būti saugus prieglobstis piratų, bet tai ne tas atvejis dabar. Saloje yra gražiai konservuoti ir turi daug ką pasiūlyti poroms ir šeimoms.

Saloje yra daug padaryti. Galite atsipalaiduoti viename iš daugelio gražių paplūdimių, tyrinėti įvairias pėsčiųjų takai, žiūrėti gyvūnijos arba valgyti vieną iš restoranų, kur jūros gėrybės yra specialybę.