Budapeštas Vienos Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Budapešto į Vieną keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Budapešto į Vieną. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Budapešto į Vieną maršrutas yra jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus Budapeštą į Vieną keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Budapeštas Viena yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Budapeštą

Budapeštas Vengrijoje yra susijęs su Vienos Austrijoje per galingos Dunojaus upės, kuri teka per 10, vis daugiau šalių nei bet kurios kitos upės pasaulyje, todėl antroji ilgiausia Dunojaus Europos upę. Budapeštas keltų uostas yra ant Dunojaus.

Apie Vienoje

Viena yra sostinė Austrijos, įsikūrusi šalies rytuose dėl Dunojaus upės. Net jei Viena tai nieko jums, kad būtų sunku įsivaizduoti miestą su didesniu paveldo klasikinės muzikos, tapusiomis namų įvairiu laiku Haydno, Mozarto, Beethoveno, Schuberto, Johann Strauss (I ir II), Richard Strauss, Brahmso ir Vivaldi. Tai kultūriškai ir muzikaliai vienas turtingiausių miestų pasaulyje ir yra gyva mišinys kietas Kavinės, barai, galerijos, parduotuvės ir gatvės rinkose. Pasivaikščioti minties senamiesčio Šv Stepono katedra gatvėse ir lipti 343 žingsnių tai žiūrėti platforma, arba tiesiog atsipalaiduoti su kruizinių dėl Dunojaus.