Budapeštas keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Budapeštas yra nuostabus miestas su nuostabiais vaizdais palei Dunojaus upę. Yra daug karštų šaltinių Budapešte ir, kaip rezultatas, daugiau nei 100 pirtys - kai kurie iš jų datuojamas romėnų laikų. Žemiau galite rasti visus Budapešto keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

Specialūs pasiūlymai

  • Budapeštas keltai
  • Budapeštas keltai
  • Budapeštas keltai

Ką daryti, Budapešte

Gellert Vonios , yra labiausiai žinomas Budapešte, pastatytas ant karštųjų versmių su Art Nouveau architektūros ir romėnų stiliaus stulpelius. Atsipalaiduokite pirčių, pasilepinkite purvo pakuotės ir mėgautis gražus ilgas masažas. Profesionalai vertus jei jums reikia bet kokios fizinės terapijos savo viešnagės metu.

Vengrijos parlamento pastatas , yra vienas iš įspūdingiausių pastatų Vengrijoje. Ekskursijos į Parlamento yra prieinami, kai Nacionalinė Asamblėja nėra sesijoje. Už pastato konstrukcija buvo atviras konkursas į 1800-ųjų pabaigoje ir pirmąją vietą užėmusį projektą buvo pastatytas pažymėti 1000-Vengrijoje.

Budapeštas opera " sėdynės 1200 žmonių, ir sako, kad vienas iš geriausių operos teatrų pasaulyje už akustika. Pats pastatas stovi kaip viena iš gražiausių architektūros paminklų Vengrijoje, ir yra puikus pavyzdys, neorenesanso.

Kada aplankyti Budapeštas

Daugelis turistų aplankys Budapeštas vasarą, ir tai yra puikus metas aplankyti. Saulė šviečia ir kruizinis palei upę yra atsipalaiduoti ir malonus. Tačiau, Budapeštas yra labiausiai gražus pavasarį ir ankstyvą rudenį. Pavasarį oras gali būti nenuspėjami, bet, kaip gėlės pradeda žydėti ir pamatysite visus žalia atspalvių. Rudenį, jums nereikia gauti kaitros, bet vis dar yra daug saulės ir plotas yra tyliau. Lapai krenta iš medžių sukurti gražiai romantiškoje aplinkoje.

Mahart Passnave suteikia didelės spartos povandeniniais sparnais paslaugas Budapešte iš Vienos Austrijoje. Jūs rasite unikalų virtuvės Budapešte taip pat kai apsvaiginimo pastatus ir, žinoma, garsiausių pasaulio karštų šaltinių. Jūs galite užsisakyti bilietus Budapešte čia su AFerry.

Keltai į Budapeštą

Mahart Passnave veikia didelės spartos povandeniniais sparnais keltai, primenančių "lėktuvą ant vandens". Bendrovė didžiuojasi teikti greitą paslaugą galutiniam komfortą keleiviams.

keltą rasite baldą oro kondicionieriumi sedanams su borto švediškas stalas tarnauja sumuštiniai ir užkandžiai.

Budapeštas uosto įrenginių

upė Dunojus teka tiesiai per Budapešto centre, atskiriant miestą į dvi pagrindines sritis Buda ir kenkėjų. Keltų prieplaukos į rytus nuo upės ir yra pačiame miesto centre todėl visi patogumai, įskaitant bankomatai yra netoliese.

Kelionė į Budapeštą

Budapeštas veikia veiksminga požeminė geležinkelio paslauga ir daugelis pagrindinių vietų turi stotys netoliese. Tiesiog atkreipti dėmesį M ženklais rasti artimiausią metro stotį.

Ypač vasarą, patartina nenaudoti automobilį aplink Budapešte. Kaip ir daugelis miestų, eismas yra labai perpildyta ir turėsite daug geresnį įspūdį viešuoju transportu.

Mahart Passnave veikia vidaus maršrutais per Budapest, taip pat pažintinės kruizai skaičių. Deja vidaus maršrutus ir kruizai šiuo metu nėra užsakyti per AFerry, bet tai nereiškia, kad jie nėra verta daryti.Užsisakykite Budapeštas keltu šiandien paprastai ir saugiai AFerry.

Apie Budapeštą

Budapeštas Vengrijoje yra susijęs su Vienos Austrijoje per galingas upė Dunojus, kuri teka per 10 šalių, daugiau nei bet kuri kita upė pasaulyje, todėl antroji ilgiausia Dunojaus Europos upę. Budapeštas keltų uostas yra ant Dunojaus.

Budapeštas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Mahart Passnave

Budapest International Landing Stage 3.port, 1056 Budapest, Hungary