Brodick keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Brodickas yra pagrindinis keltų uostas Arran. Yra du uostai Arran. Keltas į Brodick plaukia iš Ardrossan, uosto ir miesto dėl North Ayrshire pakrantės į pietus-vakarų Škotijoje. Keltas maršrutas valdo Caledonian MacBrayne - paprastai žinomas kaip CalMac. Yra iki 10 perėjose per dieną ir kirtimo laikas yra maždaug 55 minutės minutės. Atstumas yra apie 13 mylių (21 km).


didžiausia ir judriausių gyvenvietė Arran ir pagrindinis keltų uostas, yra Brodickas, gulėti plataus įlankoje Palaiko stačių uolų diapazone. Tai nėra patraukliausia kaimas saloje, ir sudaro šiek tiek daugiau nei vieną ilgą gatvę, kad nuvalo visą įlanką, bet jūs rasite platų turizmo paslaugų ir paslaugų čia. Brodickas taip pat daro patogi vieta, iš kurios ištirti salą, ypač jei ketinate laipiojimo Goatfell, Arran aukščiausią kalną, arba vaikščioti į Glen Rosa.

  • Brodick keltai
  • Brodick keltai
  • Brodick keltai

Apie Brodick

saloje yra daug įvairių parduotuvių, kuriose galite išsinuomoti automobilius. Pagrindiniai tipai dviračiai samdyti parduotuvės kaip sala nėra labai didelė ir tai lengva gauti aplink dviračiu. Dauguma šių nuomos parduotuvių bus galima rasti ant jūros kranto.

Kai ieškote Brodick Ferry Port ji bus ženklu, nes ji yra pagrindinis jūrų perkėla saloje.

Brodickas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Caledonian MacBrayne

The Pier, Brodick, Isle of Arran, KA27 8AY, Scotland