Brindisi Vlore Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Brindisi Vlore keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Brindisis į Vlore. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Brindisi Vlore maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus Brindisis į Vlore keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Brindisi Vlore yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Brindisi

Brindisi į Italijos Apulijos regione Italijoje kulno yra lengvai pasiekiamas automobiliu ir vieno iš populiariausių uostų keltai Graikiją ir jos Jonijos salų, įskaitant Korfu. Dėl I'ts natūralaus uosto, Brindisi jau seniai yra viena iš svarbiausių Italijos uostus, tačiau Brindisis taip pat verta aplankyti.

Brindisi turi ilgą istoriją ir iš tikrųjų priklausė Graikijoje iki vidurį trečiojo amžiaus. Šiandien, centras yra namo į įspūdingą tvirtovę pastatė imperatorius Frydrichas II, taip pat pločio, palmių medis liniuotas bulvarų A pertvarkomas pajūrio promenados su restoranais ir barais, svaiginimo baroko bažnyčiose ir katedrą. Taigi, jei jūs galvojate praleisti kelias dienas čia prieš ar po to, kai keltų kelionę, nedvejokite.

Apie Vlore

Vlore anketa vietą ant Vlore, įsiurbimo anga nukreipta į Adrijos jūrą Bay leidžia strategiškai labai svarbus uostamiestis. Iš Vlore miestas yra namo į alyvmedžių giraitės, kuri klesti į šiltą Viduržemio jūros klimatas iš Vlore skaičius. Vlore taip pat yra žinomas dėl medžiagos vadinamos Valonia (pavadintas po to, kai pats miesto), kuriame daugiausia naudojama apšvietos, gautais iš ąžuolo miškai aplinkiniuose kalnuose.