Brindisis į Jonijos salos Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Brindisi

Brindisi į Italijos Apulijos regione Italijoje kulno yra lengvai pasiekiamas automobiliu ir vieno iš populiariausių uostų keltai Graikiją ir jos Jonijos salų, įskaitant Korfu. Dėl to natūralu, uostas, Brindisis jau seniai yra viena iš svarbiausių Italijos uostus, tačiau Brindisis taip pat verta aplankyti.

Brindisi turi ilgą istoriją ir iš tikrųjų priklausė Graikijoje iki trečdalio viduryje a. Šiandien, centras yra namo į įspūdingą tvirtovę pastatė imperatorius Frydrichas II, taip pat pločio, palmių medis liniuotas bulvarų A pertvarkomas pajūrio promenados su restoranais ir barais, svaiginimo baroko bažnyčiose ir katedrą. Taigi, jei jūs galvojate praleisti kelias dienas čia prieš ar po to, kai keltų kelionę, nedvejokite.

Apie Jonijos salos

Ionian Islands yra įsikūręs ne vakarinėje pakrantėje Graikijoje ir susideda iš Kefalonia, Kythira, Korfu, Zakynthos (Zante), Lefkada, Paxi ir Ithaka salos. Šie gražūs Graikijos salos turi turtingą ir spalvingą istoriją. Praeitis okupacija britų ir prancūzų davė salų atskirą jausti, kad yra gana skiriasi nuo kitų Graikijos archipelagai.

salos garsėja savo aiškių mėlyna vandenyse, kol gražiais smėlio paplūdimiais uždarose uolos, nuostabus kaimų ir apsvaiginimo kaime. Kiekvienas Jonijos sala turi savo labai savo žavesio ir tarp jų, jie turi viską, ko jums galbūt norite iš Graikijos salų atostogų. Kodėl gi ne pabandyti salą hopping užfiksuoti kiekvieno salos esmę?