Boulogne Doverio Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Boulogne Doverio keltų

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Boulogne Doverio. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Boulogne Doverio maršrutą tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Boulogne Doverio keltų. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Boulogne Dover yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Boulogne

Apie Boulogne

Boulogne - Boulogne ar-Sur-Mer, nes ji yra tinkamai žinomas yra idealus turistų Prancūzijoje. Įsikūręs Nord-Pas-de-Calais, tai yra stulbinantis pajūrio miestas pilnas viešbučių, restoranų ir barų. Pati miestas atrodo susideda iš dviejų dalių. Apatinė dalis yra prijungta prie jūros ir žvejyba ir ypatybės Nausicaä, Nacionalinis jūros centras. Viršutinė pusė yra kur rasite Pilies muziejus, bazilika ir varpinė.

Boulogne taip pat nudžiugins Gurmanams. Ypač jūros gėrybių gerbėjai. Midijos ir bulvytės (MOULES et Frites) yra būtina išbandyti, bet jūs rasite šviežios žuvies įvairovė.

Apie Dover

Dover yra populiariausias uosto Anglijoje ir vartai į Prancūziją daugeliui britų turistams. Doveris susiduria siauriausią dalį kanalo, o giedrą dieną galima pamatyti Prancūziją nuo keltų uosto. Jūs galite užsisakyti keltų iš Dover į Calais ar Diunkerko su AFerry. Su tiek daug priežasčių keliauti keltu tai nenuostabu, kad Doveris keltų maršrutai keletas iš populiariausių būdų keliauti arba iš Jungtinės Karalystės.

Kaip trumpiausią kanalo kirtimo tarp Anglijos ir Prancūzijos, Doveris buvo populiarus uosto žmonėms, kurie nori ištirti žemyninėje Europoje. Portretų kreidos uolos tapo žinomas kaip baltos uolos Dover, ir gali būti vertinamas už mylių visoje kanalą. Doveris didžiuojasi savo transporto paslaugų ir turizmo, ir turi 3 muziejus; pagrindinis Doveris muziejus, Doverio transporto muziejus ir Romos Painted House ".