Bostono Provincetown Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimai kasdien
    1 valandos 30 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Bostono Provincetown keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Bostono į Provincetown. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Bostono Provincetown maršrutas yra jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus Boston Provincetown keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Bostono Provincetown yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Bostone

"Bostono yra sostinė Massachusetts JAV. Bostono "yra viena iš seniausių miestų Jungtinėse Amerikos Valstijose, įkūrė gyventojai iš Anglijos į 1630 ir buvo pagrindinė vieta Amerikos revoliucijos. Kaip Bostono arbatėlė, Bostono žudynių, dėl Bunker Hill mūšio, ir Bostono Siege svetainėje, miestas yra, visų ketinimų ir tikslų, vienas gigantiškas lauko istorijos muziejus. Bostone yra puiki vieta mėgėjams jūros gėrybių, kurie gali sėdėti prie uosto į jūrų uosto rajono ir mėginio geriausių vietinių austrių, šviežių virtos omarų ir pasaulio scenose-geriausių Chowder, o sporto gerbėjai niekada nebus nuobodu ties Red Sox namuose , patriotai ir "Celtics".

Apie Provincetown

Tuo šiaurinio galo Cape Cod, Massachusetts slypi energingas ir gražus pajūrio miestelis vadinamas Provincetown. Dažnai sutrumpintas iki "P-miesto" Tai žinoma dėl savo uosto, paplūdimių ir turizmo pramonei. Taip pat populiarus atostogų paskirties su LGBTQ bendruomenės ir jos šūkis sako, kad "Gimtinė Amerikos Laisvės".