Boston Harbor Kruizai

Boston Harbor Kruizai
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

"Įkurta 1926 metais, operatorius Boston Harbor Kruizai (BHC) leidžia patogiai keliauti savo keltais į istorinę miesto Salemo ir Provincetown, gerai žinomas savo gražių paplūdimių. Tai nebūtų neįprasta, jei matote banginių šiuose vandenyse!

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams būtina užsiregistruoti likus bent 15 minučių iki išvykimo.

Maršrutai:
4
Trumpiausias pervažiavimas:
Boston - Salem
50 minutes
Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Boston Harbor Kruizai Maršrutai

  Laivynas

  Boston Harbor Kruizai laivynas sudaro keli keltai, skirtiems vežti pėsčiaisiais keleiviai.

  didelės spartos katamaranų, Nathaniel Bowditch , pateksite per mažiau nei vieną valandą iš Bostono į Salemo mieste, garsėjančiame raganų tyrimų XVII amžiuje. Būtent šiame mieste yra šio laivo savininkas, nors jos tarnyba valdo Boston Harbor Cruises kompanijos pagal sutartį. Tai 92 pėdų ilgio keltas ir du deniai sugeba gabenti iki 149 keleivių per maksimalus greitis 33 mazgų. Ant apatinio denio rasite pagrindinę kabina su kabina stiliaus vakaroti, pėsčiųjų erdvė, galeriją ir trys tualetai. Viršutinis denis siūlo stalai ir suolai Be atviru dangumi plotas mėgautis gryname ore ir 360 laipsnių nuomonę.

  greitųjų katamaranai, Salacia , eina iš Bostono į rago iš Provincetown. Šis laivas yra didžiausia ir sparčiausiai katamaranų šalyje, kurių maksimalus greitis 40 mazgų. Su savo važiavimo stabilizavimo sistema, 90 min perėja bus malonus ir patogus patirtis. Salacia , yra oro kondicionierius, nemokamas belaidis internetas, laive, palydovine televizija, baras, užkandžių, aviabilietai stiliaus ir kabina stiliaus posėdyje, lauko denio ir net durininko informacijos stalas paslaugos, kur jums gauti informaciją apie geriausius veiklos ir vietų aplankyti Provincetown.


  laive Boston Harbor Kruizai

  "Boston Harbor Kruizai siūlo maisto ir gėrimų laive visus savo laivus, pavyzdžiui, sumuštiniai , karštų šunų, karšto Klinģerīši, pūsti, vanduo, vaisių sultys, šalta arbata, sodos, kava ir arbata. Taip pat vyno, alaus ir kokteiliai yra patiekiami bare.