Bostono keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Bostono Maršrutai

"Bostono uosto įsikūręs Bostono centre, ir yra lengvai pasiekiamas iš miesto centro. Keltai iš Bostono eiti į Provincetown ir Salem. Galite užsisakyti keltu su AFerry

Specialūs pasiūlymai

  • Bostono keltai
  • Bostono keltai
  • Bostono keltai

Keltai į ir iš Bostono

"Boston Harbor Kruizai pačių keletą greitųjų katamaranai, keliami pėdų keleivių. Laive rasite daug maisto ir gėrimų pirkimas, pavyzdžiui, sumuštiniai, karštų šunų, karšto riestainiu, pūsti, vandens, vaisių sulčių, šalta arbata, sodos, kava ir arbata pasirinkimą. Vynas, alus ir kokteiliai yra patiekiami bare.

Bostono jūrų perkėla paslaugos

"Bostono keltų uostas turi labai geras galimybes. Tuo uosto rasite platų restoranų ir kavinių, tualetai, sėdėjimo zonose, Turistų informacija ir daug automobilių.

Kelionė į Bostono uostą

Jūs turėsite jokių problemų nuvykti į Bostono uostą automobiliu ar viešuoju transportu. Jei keliaujate automobiliu iš pietų, imtis 93 N ir išvažiavimą 23 (Vyriausybės centras), ir, jei yra tiekiamos iš Šiaurės išvažiavimą 24A nuo 93 S. Tada sekite ženklus į Aquarium Wharf.
Tiems viešuoju transportu, galite pasirinkti keliauti traukiniu ar laivu. Jei atvyksta traukiniu, imtis MBTA Mėlyna linija akvariumas stoties. Rasti Boston Harbor Kruizai, vadovaukitės išėjimo ženklus akvariumas.
Jei atvyksta laivu, tada jūs galite pasiekti Boston Harbor Kruizai per Inner Harbor keltu iš Charlestown Navy Yard, kad Hingham Commuter Valtis ir Quincy/Hull/Logan/Bostono Commuter valtis.

Apie Bostone

"Bostono yra sostinė Massachusetts JAV. Bostono "yra viena iš seniausių miestų Jungtinėse Amerikos Valstijose, įkūrė gyventojai iš Anglijos į 1630 ir buvo pagrindinė vieta Amerikos revoliucijos. Kaip Bostono arbatėlė, Bostono žudynių, dėl Bunker Hill mūšio, ir Bostono Siege svetainėje, miestas yra, visų ketinimų ir tikslų, vienas gigantiškas lauko istorijos muziejus. Bostone yra puiki vieta mėgėjams jūros gėrybių, kurie gali sėdėti prie uosto į jūrų uosto rajono ir mėginio geriausių vietinių austrių, šviežių virtos omarų ir pasaulio scenose-geriausių Chowder, o sporto gerbėjai niekada nebus nuobodu ties Red Sox namuose , patriotai ir "Celtics".

Bostono Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Boston Harbour Cruises

1 Long Wharf, Boston,, MA 02110, USA