BornholmerFærgen keltai

BornholmerFærgen
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti BornholmerFærgen keltu į Danijos, Švedijos ir Borholm sala. BornholmerFærgen yra Danijos valstybinė kompanija, siūlanti aukščiausių standartų jūrų transportu. AFerry visada turi pigūs kainas BornholmerFærgen keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti BornholmerFærgen keltai į Koge uostų Danijos, Ystad Švedijoje, Sassnitz dėl Ruegen'o ir Ronne Isle apie Bornholmo saloje. Žiūrėkite žemiau naujausias BornholmerFærgen kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas išsamiai BornholmerFærgen grafiko.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams paskutinė registracija - 20 minučių iki išvykimo. Bornholmstrafikken naudoja automatinę registracijos sistemą. Norėdami apsinaudoti autimatine registracijos sistema, jums reikės žinoti savo rezervacijos numerį.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

BornholmerFærgen Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   Apie valdybos BornholmerFærgen (Bornholmstrafikken) keltais

   BornholmerFærgen laivynas susideda iš trijų modernių, jaukus, gerai įrengtas keltais. N/A Villum Clausenas , V/M Povl Anker ir M/S Hamerodės .

   Apie viską BornholmerFærgen keltais rasite parduotuvė, bistro, kur patiekiama: pusryčiai, šaltus gėrimus, užkandžius ir sumuštiniai, kavinė, kur patiekiama: pusryčiai, gėrimai ir nedidelį pasirinkimą šaltų patiekalų, taip pat vaikų zonoje, rodančią Filmukai už "mažai keleivių." Apie V/M Povl Anker ir M/S "Hamerodės , kurie yra naudojami ilgiau BornholmerFærgen maršrutais, jūs taip pat galėtų užsakyti kajutes aukščiausios kokybės reiškia, kad jūs atvykstate jūsų tikslas jausmas švieži ir pasiruošęs eiti!


   Tinka Užsakymas Informacija

   galite užsisakyti katė ar šuo laive BornholmerFærgen keltu su AFerry.

   Tiesiog pasirinkite maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

   Atkreipkite dėmesį, kad imtis savo augintinio į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninę Europą ir Airijos jums reikia naminio gyvūno pasu. Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu mūsų augintinių kelionių gidas a>.